Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Wakan zmartwychwstaje jako Avinton

Wakan był francuską firmą tworzącą odjechane roadstery na silnikach S&S. Była bo po kilku latach kłopotów finansowych zakończyła działalność. Teraz po znalezieniu inwestora powraca jako Avinton Motorcycles.

W ofercie Avinton znajduje się jeden motocykl nazwany Collector w trzech wersjach. Sercem jest ten sam 120-konny silnik S&S o pojemności 1640 cm3. Wszystkie trzy maszyny: GT, Roaster i Race wyglądają niemal identycznie - różnią się kolorami, geometrią przodu (sposób osadzenia widelca USD w Półkach), pozycją (kierownica) oraz detalami. Ceny nie są jeszcze znane, ale jeśli jesteście zainteresowani tymi unikalnymi i jedynymi w swoim rodzaju motocyklami to wpadnijcie na stronę www.avinton.fr (dostępna w języku angielskim, francuskim i hiszpańskim).

zobacz galerię

Zobacz również:
Za sześciopak na brzuchu ona na pewno cię doceni, za sześciopak w lodówce wdzięczni będą ci kumple, ale najfajniejszy sześciopak to taki, który ma dwa koła i stoi w garażu. W naszym porównaniu stają Benelli 750 Sei, BMW K 1600 GT, Horex VR6 Roadster, Honda CBX i Gold Wing F6B oraz Kawasaki Z 1300.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij