Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Weekendowe promocje w Poznaniu!

Uwaga, w dwa najbliższe weekendy w poznańskim salonie 4ride.pl  przy ul. Starołęckiej czekają na was mega promocje na ubrania i akcesoria motocyklowe!

W weekendy; 17-18  oraz 24-25 września produkty Twoich ulubionych marek będą tańsze o 15%! Każdego dnia promocja obejmie jedną lub dwie wybrane marki. Będzie to m.in. Alpinestars, Held, HJC, RST i Fox. Która marka kiedy? Przyjdź do salonu i się przekonaj albo szukaj informacji na Facebookowym profilu 4ride.pl lub Dobrych Sklepów Motocyklowych.

W oba promocyjne weekendy będzie też można wypróbować kaski HJC i Arai - w tym najwyższe sportowe modele HJC RPHA 11 i Arai RX-7V.

Tak więc, jeżeli po sezonie Twa motocyklowa garderoba wymaga odświeżenia lub jeśli planujesz jeszcze kolejne setki kilometrów, na które chcesz się przygotować, koniecznie odwiedź salon 4ride.pl ulokowany w Poznaniu przy ul. Starołęckiej 7 (wjazd od ul. Romana Maya), gdzie nie tylko zrobisz zakupy w dobrych cenach, ale i skorzystasz z rzetelnego doradztwa. Eksperci 4ride.pl bowiem świetnie znają swe produkty i potrafią idealnie dobrać je do Twoich potrzeb. Zresztą przyjdź i się przekonaj!

 Więcej informacji: FB/4ride.pl i FB/Dobre Sklepy Motocyklowe.

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Uwaga, w dwa najbliższe weekendy w poznańskim salonie 4ride.pl &nbsp;przy ul. Starołęckiej czekają na was mega promocje na ubrania i akcesoria motocyklowe!</p><br /><br /><a href="/newsy/Weekendowe-promocje-w-Poznaniu,10566,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2016-09-16 11:47:39