Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
1.0

Wielka wyprzedaż akcesoriów!

Tylko teraz kaski, kombinezony, sakwy i inne akcesoria motocyklowe takich marek jak: HJC, Fox, Held, Airoh, Rebelhorn, Arai czy Ozone możesz kupić nawet z 40% zniżką!

Dobre Sklepy Motocyklowe to sieć zrzeszająca najlepsze salony dla motocyklistów w Polsce. Co roku jesienią w Dobrych Sklepach Motocyklowych rusza z wielka wyprzedaż. Tym razem możecie wybierać spośród ponad dziesięciu tysięcy produktów. Ale duży wybór to nie jedyna zaleta Urodzaju Rabatów – także i zacne ceny wywołują uśmiech na twarzy. Bo przecież do 40% zniżki trudno się nie uśmiechnąć.
Warto się pospieszyć z zakupami. Jeszcze dziś odwiedź Twój Dobry Sklep Motocyklowy i wybierz coś dla siebie. Możesz też zajrzeć na dobresklepymotocyklowe.pl , by przejrzeć pozostałą część oferty wyprzedażowej (ceny tam podane nie uwzględniają rabatu) i zamówić wybrany sprzęt wprost do swojego stacjonarnego sklepu.

Zobacz również:
Za sześciopak na brzuchu ona na pewno cię doceni, za sześciopak w lodówce wdzięczni będą ci kumple, ale najfajniejszy sześciopak to taki, który ma dwa koła i stoi w garażu. W naszym porównaniu stają Benelli 750 Sei, BMW K 1600 GT, Horex VR6 Roadster, Honda CBX i Gold Wing F6B oraz Kawasaki Z 1300.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij