Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Wielkie zmiany w H-D

Zaskakujące wieści z Milwaukee. Harley-Davidson ma nowego prezydenta. Czy Keith Wandell zaskoczy nas nowatorskimi koncepcjami?

Na specjalnym posiedzeniu 6 kwietnia zarząd Harley-Davidson Incorporated podjął decyzję o kilku zmianach personalnych w firmie. Najważniejszą zmianą jest mianowanie nowego prezydenta marki. Dotychczasowy prezydent Harley-Davidson Incorporated (w skład którego wchodzą Harley-Davidson Motor Company, Buell oraz MV Agusta) James L. Ziemer odchodzi na emeryturę. Jego miejsce od 1 maja zajmie 59-letni Keith Wandell, który dotychczas był prezesem firmy Johnson Controls Incorporated, po sąsiedzku, bo też z Milwaukee.


Nowy prezydent H-D Keith Wandell.

Jeden z członków zarządu Barry K. Allen bardzo entuzjastycznie komentuje wybór nowego "szefa wszystkich szefów" i z niecierpliwością oczekuje na efekty jego pracy:"Harley-Davidson to wyjątkowo silna, wiodąca na rynku marka [...]. Mianowanie Keitha oraz pozostałe zmiany personalne tworzą mocną kombinację, która przyśpieszy rozwój H-D na rynkach międzynarodowych, przyciągnie nowych motocyklistów i zatrzyma przy sobie tych, którzy już zaufali marce Harley-Davidson. Jednocześnie w imieniu zarządu chciałbym podziękować Jimowi Ziemerowi za 40 lat pracy dla H-D [...]. Każdy kto pracował z Jimem zna jego poświęcenie dla marki H-D i pracę jaką włożył w to, aby Harley-Davidson był najbardziej podziwianą marką na świecie"- powiedział Allen.

Zobacz również:
Jeżeli na jazdę możesz poświęcić czas tylko po pracy, twoja maszyna musi być wyjątkowa. Mieliśmy to szczęście, że trafiły do nas aż cztery takie sprzęty.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij