Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

X-Spirit II

Pierwszy X-Spirit był świetną nowoczesną konstrukcją. Jego następca czyli X-Spirit II również nie przyniesie wstydu SHOEI.

Nowy X-Spirit to hi-tech pełną gębą. Dwuczęściowe wypełnienie absorbujące wszystkie wstrząsy, sześciowarstwowa skorupa z multikompozytów i organicznych włókien szklanych, system szybkiego demontażu wnętrza w razie wypadku, zapięcie Double D zapewnią bezpieczeństwo bikerowi. O jego komfort zadba miękka, wygodna i do tego w pełni wypinana wyściółka, oraz tzw. Chin Curtain czyli osłona podbródka redukująca turbulencje. Zapał gorącej głowy ostudzi bardzo rozbudowany system wentylacji, a chłodne spojrzenie zapewni dużo większa szyba i nowy pinlock zapobiegający parowaniu wizjera. Dopracowana została również aerodynamika czego efektem jest futurystycznie wyglądający duży spoiler i bardziej aerodynamiczny kształt skorupy. Kask waży około 1450 g. Jego cena nie jest jeszcze znana.

zobacz galerię

Zobacz również:
Mimo że seria "małych GS-ów" pozostaje nieco w cieniu maszyn napędzanych bokserami, to faktem iż modele F 700 GS, F 800 GS i F 800 GS Adventure mają grono swoich wiernych wielbicieli. Nic w tym dziwnego bowiem występujący w trzech wariantach, napędzany rzędowym twinem motocykl jest bardzo udaną, przemyślaną i sprawdzoną konstrukcją.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij