Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

X Wjazd na Równicę

Ekipa z muzeum motocykli "Rdzawe Diamenty" z Ustronia nie zapadła w sen zimowy. Już jutro motocykliści już po raz dziesiąty zaatakują pobliską Równicę.

Zimowy Wjazd na Równicę

Póki co warunki sprzyjają - na drogach jest czysto i sucho, natomiast w górach leży śnieg. Jeśli nie masz pomysłu na weekend, to jutro szykuj sprzęta i kierunek Ustroń (woj. śląskie). Tam odbędzie się X Zimowy Wjazd na Równicę.

Zbiórka uczestników przed bramą muzeum "Rdzawe Diamenty" (Ustroń, ul. Partyzantów 1). Chętni mogą obejrzeć kolekcję zabytkowych motocykli. Kawalkada rusza zdobywać górę (885 m n.p.m.) w samo południe. Organizator - Remix - jak zwykle przewiduje kilka atrakcji, ale pytany o szczegóły szybko zmienia temat.

 Więcej infiormacji znajdziecie na profilu Rdzawych na facebooku - https://www.facebook.com/pages/Rdzawe-Diamenty/179208535459281

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Ekipa z muzeum motocykli "Rdzawe Diamenty" nie zapadła w sen zimowy. 17 stycznia motocykliści już po raz dziesiąty zaatakują górę.</p><br /><br /><a href="/newsy/X-Wjazd-na-Rownice,8473,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2014-12-30 13:48:06