Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
  • Motocykl Online

  • Newsy

  • Zapraszamy na 12 odcinek Akademii AJP, już teraz możecie go obejrzeć online!

PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Zapraszamy na 12 odcinek Akademii AJP, już teraz możecie go obejrzeć online!

Zabawy w terenie ciąg dalszy. Tym razem będzie o hamowaniu. Trochę teorii i sporo praktyki. Zobaczycie jakie znaczenie ma hamowaniem przodem i tyłem, przekonacie się również, że hamulec tylny jest ważny i częściej używany w jeździe offroadowej niż się niektórym wydaje.

Stwierdzenie iż "umiejętność skutecznego zatrzymania się, daje nam prawo do rozwijania prędkości" to myśl przewodnia najnowszego, 12 odcinka Akademi AJP. Zobaczycie w nim jakie znaczenie ma hamowaniem przodem i tyłem, przekonacie się również, że hamulec tylny jest ważny i częściej używany w jeździe offroadowej niż się niektórym wydaje.

Zobaczcie też na akademia-ajp-enduro.pl oraz stronie producenta programu 64deg.com

Program możecie oglądać na kanale Motowizja motowizja.pl, który dostępny jest na platformach cyfrowych: nc+ na pozycji 124, w Orange TV – pozycja 136, w jakości HD w UPC – pozycja 514 oraz 572, w Multimedia Polska – kanał 127 oraz w sieci TOYA na kanale 32, a także w innych sieciach kablowych.

 

Zapisz

Zapisz

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Zabawy w terenie ciąg dalszy. Tym razem będzie o hamowaniu. Trochę teorii i sporo praktyki. Zobaczycie jakie znaczenie ma hamowaniem przodem i tyłem, przekonacie się również, że hamulec tylny jest ważny i częściej używany w jeździe offroadowej niż się niektórym wydaje.</p><br /><br /><a href="/newsy/Zapraszamy-na-12-odcinek-Akademii-AJP-juz-teraz-mozecie-go-obejrzec-online,10476,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2016-08-11 13:07:28