Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.5

Zlot Suzuki V-Strom ostanie miejsca

Jeździsz V-Stromem lub innym turystycznym enduro? Kręcą cię takie klimaty? W ostatni weekend września wbijaj na spotkanie z maniakami z klubu Suzuki V-Strom.

Zlot V-Strom i przyjaciele.

W ostatni weekend września (25-27.09.2015 r.) w Podlesicach na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej odbędzie się spotkanie użytkowników V-Strom-ów i ich przyjaciół. Na imprezie podzielisz się doświadczeniami i wymienisz uwagi na temat DL-ek. A teraz, pod koniec sezonu, pochwalisz się trasami jakie zrobiłeś w kończącym się już sezonie motocyklowym. A że motocykle nie lubią stać w miejscu, organizator w sobotę przewidział kilka tras, które pozwolą zapoznać się z urokami Jury, jej zabytkami, przyrodą i ciekawymi, pełnymi zakrętów trasami.

Żeby uczestnicy czuli się bezpiecznie wezmą udział w pokazie ratownictwa drogowego oraz krótkim szkoleniu pierwszej pomocy. O kondycję maszyn zadba mechanik Suzuki.

Impreza rozkręci się na dobre wieczorem przy ognisku, muzyce zaproszonych kapel oraz niepowtarzalnym smaku jurajskiego piwa.

Zostały ostatnie wolne miejsca, więc nie ma na co czekać. Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy na www.vstromclub.fora.pl

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Jeździsz V-Stromem lub innym turystycznym enduro? Kręcą cię takie klimaty? W ostatni weekend września wbijaj na spotkanie z maniakami z klubu Suzuki V-Strom.</p><br /><br /><a href="/newsy/Zlot-Suzuki-V-Strom-ostanie-miejsca,9469,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2015-10-02 10:27:47
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij