Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Zobacz jak jeździ Honda X-ADV

Kilka dni temu Honda potwierdziła zamiar wprowadzenia do produkcji nowego rodzaju motocykla, modelu X-ADV, będącego czymś w rodzaju skutera z terenowymi zawieszeniami. My juz dziś możemy już pokazać Wam jak ta maszynka jeździ. Zapraszamy na film.

Charakterystyczne cechy X-ADV to wygląd skutera zmieszanego z motocyklem i duże skoki zawieszeń umożliwiające jazdę po kiepskich drogach. Sprzęt trafi do salonów w przyszłym roku. Nie znamy jego ceny, nie wiemy też jeszcze jaki silnik posłuży do napędu tej maszynki. Gdybyśmy jednak mieli zgadywać, obstawiamy jednostkę pochodzącą z NC 750 współpracującą z dwusprzęgłową przekładnią DCT wyposażoną w tryb do jazdy w terenie.

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Kilka dni temu Honda potwierdziła zamiar wprowadzenia do produkcji nowego rodzaju motocykla, modelu X-ADV, będącego czymś w rodzaju skutera z terenowymi zawieszeniami. My juz dziś możemy już pokazać Wam jak ta maszynka jeździ. Zapraszamy na film.</p><br /><br /><a href="/newsy/Zobacz-jak-jezdzi-Honda-X-ADV,10577,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2016-09-20 11:11:50