Motocykl poleca:

Test Givi Cover All TM418

Poleć ten artykuł:

Zakłada się je na kierownice i mają za zadanie chronić dłonie przed zimnem. I podobno pasują do większości jednośladów. Jak jest naprawdę? Sprawdziliśmy to na przykładzie mufki Givi Cover All TM418.

Givi Cover All TM418

Producent obiecuje: Mufki zakładane na kierownice motocykli i skuterów, chroniące przed chłodem. Wykonane z wodoodpornej tkaniny. Pasują do większości jednośladów.  

Sprawdziliśmy: Jeśli nienawidzisz mieć zimnych rąk i hołdujesz zasadzie „niech mnie zobaczą”, te mufki są właśnie dla ciebie. Importer nie kłamie, bo TM418 pasują do każdego bike’a. Wystarczy założyć je na koniec kierownicy, spiąć dwoma paskami, żeby nie odfrunęły na wietrze, i etap montażu zakończony. U nas jeździły na Harleyu-Davidsonie Softailu, KTM-ie Adventure, całej armii skuterów i poczciwej MZ ETZ 150. Zawsze pasowały idealnie. Jak działają w chłodne dni? Jeżdżąc w mieście nawet w cienkich rękawiczkach, nie poczujesz chłodu, a przy tym mufki w najmniejszym nawet stopniu nie utrudniają obsługi klamek hamulca i sprzęgła.

Największym wyzwaniem u nas była dla nich jazda z Wrocławia do Gdańska (450 km) na początku grudnia. Mimo braku podgrzewanych manetek, mufki + zimowe rękawice dały radę, więc ciągle mogę klawiaturze dziesięcioma palcami. To, że dziwacznie wyglądają na bike’u, totalnie mnie nie obchodzi. Wybieram przyjemne ciepełko.

 

Cena: 179 zł
 

Tagi: testy akcesoriów | akcesoria | gadżety | test

Oceń artykuł:

--

Motocykl OnlinePorady dla motocyklistów

Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów Porady dla motocyklistów
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij