Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.3

Test plecaka Camelbak H.A.W.G. NV 30

Wypadałoby żeby plecak za prawie 600 zł spełniał wszystkie twoje wymogi. W przypadku plecaka Camelbak H.A.W.G. NV 30 faktycznie tak jest. Po naszym teście możemy go śmiało zarekomendować. 

Producent obiecuje: Plecak ma regulację pojemności – 19,5 lub nawet 27,5 l. Do tego dochodzi 3-litrowy bukłak na wodę, który ma dożywotnią gwarancję. Kilka ciekawych myków: specjalnie wyprofilowane plecy (system N.V.I.S.), dość szerokie szelki (38 mm) nie są przyszyte na sztywno, ich mocowanie za pomocą elementów z tworzyw sztucznych. Do tego dochodzą kieszeń na okulary, organizer na narzędzia i dokumenty, uchwyt na kask z przodu oraz duża kieszeń wewnętrzna. Do tego w zestawie kondom przeciwdeszczowy. Wymiary 51 x 22 x 31 cm, masa 1,26 kg.        

 

 

 

Sprawdziliśmy: Plecak idealnie leży i jeśli nie upchniesz tam dużego ciężaru (np. kraty piwa), nie przeszkadza. Szelki są szerokie i mają piankową wyściółkę, podobnie jak część przylegająca do pleców. Dwa paski spinające (na klacie i w talii) znakomicie stabilizują plecaczek. Dodatkowymn atutem jest 3-litrowy bukłak na napój, dla którego przewidziano specjalną kieszeń. Pojemnik na napój ucieszy zwłaszcza podróżników oraz fanów off-roadu. W wewnętrznej przegródce mieści się laptop (ekran 15,6’’). Kieszeń na kask to bardziej ukłon w stronę rowerzystów niż motocyklistów. W ciągu pół roku plecak nie miał łatwego życia – był używany praktycznie codziennie. Zwiedził przy tym kawałek Europy, m.in. Hiszpanię, Alpy, Czechy i Słowację. W tym czasie absolutnie nic się z nim nie działo. Dzięki kilku wizytom w pralce nadal wygląda jak nóweczka. Jego największą i jedyną wadą jest cena. Ale jak mawia przysłowie, coś za coś. W każdym razie jest wart tych pieniędzy.    

plus Porządni się ucieszą – w plecaku nie brakuje kieszonek (w tym na okulary i pojemnik z napojem).

plus Znakomicie wyprofilowane plecy i szelki – to klucz do komfortu użytkowania.     

Cena: 559 zł
 

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Po 6 ciężkich miesiącach testu jakie plecak&nbsp;Camelbak H.A.W.G. NV 30 spędził w naszej redakcji, możemy stwierdzić, iż posiada on tylko jedną jedyną wadę - wysoką cenę.&nbsp;</p><br /><br /><a href="/testy/Test-plecaka-Camelbak-H-A-W-G-NV-30,8794,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2015-03-05 15:45:07