Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Test torby motocyklowej AGM Voyager I

Torbę podróżną AGM Voyager I przecioraliśmy przez pustynie i góry Azji
Środkowej aż pod chińską granicę. Naszym zdaniem, dała radę.

Torba AGM Voyager I

Producent obiecuje: Pojemność 55 litrów, wodoodporność (nieprzemakalny materiał, bryzgoszczelne zamki, dodatkowy pokrowiec przeciwdeszczowy), trzy zewnętrzne kieszenie plus mała kieszonka na drobiazg i siatka na bidon oraz dodatkowe wewnętrzne schowki, ucha do mocowania siatki motocyklowej (na wyposażeniu), szelki do noszenia jako plecak, możliwość spięcia z innymi torbami, dodatkowe paski do mocowania bagażu na zewnątrz, odblaski, różne systemy szybkiego montażu (30 sekund) dopasowane do rodzaju motocykla. Dodatkowy uniwersalny system, pozwalający zamocować torbę na każdej maszynie.

Sprawdziliśmy: Torba pognała przez pustynie i góry Azji Środkowej aż pod chińską granicę i z powrotem. Przez 2,5 miesiąca i ponad 20 tys. km w deszczu kurzu i pyle nie miała lekko. Mimo to spisała się świetnie. Wszystkie paski i zamki ciągle dają radę, a materiał nigdzie się nie przetarł. Nosi jedynie normalne ślady użytkowania. Słowem: porządny polski produkt.

Cena: 640 zł
 

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Torbę podróżną AGM Voyager I przecioraliśmy przez pustynie i góry Azji<br />Środkowej aż pod chińską granicę. Naszym zdaniem, dała radę.</p><br /><br /><a href="/testy/Test-torby-motocyklowej-AGM-Voyager-I,8807,1">Zobacz artykuł</a>
    ~Motocykl Online, 2015-03-05 16:13:32