[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
Od redaktora naczelnego

Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. W tym samym roku Nelson Mandela został pierwszym czarnoskórym prezydentem RPA, a Polska złożyła formalny wniosek o przyjęcie do Unii Europejskiej. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.

Gdyby zsumować liczbę stron "Motocykla", które ukazały się od początku jego istnienia, wyszłoby grubo powyżej 30 000, a przetestowanych motocykli było ponad 3000.

Wszystkim, którzy pamiętają pierwsze wydanie i/lub czytają nas od dłuższego czasu oraz wszystkim pozostałym, powiem krótko – bardzo Wam dziękuję za wspólnie spędzony czas. W ramach podziękowań za Waszą wytrwałość przygotowaliśmy coś specjalnego.

Zapraszam każdego z Was do wspólnej zabawy przy redagowaniu jubileuszowego wydania "Motocykla".

Na naszej stronie internetowej wystartowaliśmy z cyklem artykułów z okazji naszego jubileuszu. Opisujemy w nich nietypowe motocykle, przybliżamy nieco historię, poświęcamy sporo miejsca technice. Warto przyjrzeć im się dokładniej, ponieważ podsumowaniem będzie quiz sprawdzający. Rozpocznie się on 11 października a do tego czasu na stronie opublikujemy dokładnie 25 artykułów, w których znajdziecie odpowiedzi na konkursowe pytania. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Już dzisiaj pula przekracza 10 000 zł!

Motocykl 25 lat

Czy wiesz że?

25 lat to szmat czasu ale pamiętaj, że historia motocykli jest o wiele dłuższa. Zapraszamy Cię do przeczytania cyklu artykułów o najciekawszych wynalazkach, technologiach motocyklowych. Codziennie na stronie pojawi się nowy, ciekawy artykuł.

Motocykl 25 lat

Sprawdź się!

Świętuj z nami 25-lecie MOTOCYKLA! Weź udział w jubileuszowym konkursie i zgarnij jedną ze 100 nagród! Odpowiedz na 25 pytań quizowych i napisz, jak wykorzystałbyś 2000 zł, które możesz wygrać.