[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
Dołącz do redakcji

Motocyklowe podróże są super. Ty to wiesz i my to wiemy. Niekoniecznie od razu trzeba wybierać się gdzieś na koniec świata. Polska też jest piękna! Problem polega na tym, że najtrudniej znaleźć informacje o tym, które trasy są warte odwiedzenia, gdzie i co warto zobaczyć. W tym miejscu zaczyna się Twoje zadanie. Chcemy zachęcić Cię do podzielenia się z innymi czytelnikami relacją z podróży. Możesz wysłać jedną lub kilka – to zależy tylko od Ciebie. Wystarczy, że podeślesz nam kilkanaście ciekawych zdjęć w dobrej jakości, pokazujących podróż z nieznanego dotąd punktu widzenia. Takich, na widok których czytelnicy rzucą w kąt klawiaturę i zaczną pakować motocykl na wyjazd.

Masz w szufladzie opis Twoich motocyklowych podróży? Jeśli tak, podziel się nimi – wystarczy przesłać kilka zdjęć i krótki opis.

Co znaczy dobra jakość zdjęć? Najprościej mówiąc, aparat, którym robiłeś zdjęcia, powinien mieć matrycę o rozdzielczości minimum 12 milionów pikseli, wszystkie kadry powinny być ostre i nieporuszone, a nogi i głowy niepoucinane.

Drugim elementem niezbędnym do publikacji relacji z podróży jest tekst. Ciekawy, choć niezbyt zbyt długi, by nie zamęczyć czytelnika. Relacja o długości 10-15tys. znaków ze spacjami w zupełności wystarczy.

O tym, która z relacji zostanie opublikowana w "Motocyklu", zadecyduje internetowe głosowanie. Do zabawy możesz zaprosić swoich kumpli.

A może sam lubisz naprawiać motocykl? Jeśli tak, pochwal się swoimi patenatami – wystarczy przesłać kilka zdjęć i krótki opis.

Od czasu do czasu my też lubimy zamknąć się w garażu i podłubać przy motocyklu. Raz będzie to grubsza naprawa, innym razem coś banalnego. W tym przypadku skala trudności nie ma znaczenia, bo liczy się satysfakcja z wykonanej pracy. Jeśli Ty też tak masz, podziel się z nami swoimi sprytnymi patentami, które ułatwiają podróże i codzienne jazdy. .

Nie muszą to być rozwiązania megaskomplikowane albo bardzo kosztowne. Wręcz odwrotnie, naszym zdaniem najważniejszy jest ciekawy pomysł.

By twój patent znalazł się w trzechsetnym wydaniu, potrzebujemy dosłownie kilku zdjęć (obowiązują te same kryteria, co w przypadku relacji do turystyki) i krótkiego opisu (600 znaków wystarczy). Możesz przysłać opis jednego patentu, ale jeśli Twoja głowa pełna jest pomysłów przyślij ich więcej.

W obu przypadkach wyślij zdjęcia i teksty, wykorzystując do tego proste narzędzie. Wystarczy, że klikniesz w poniższy przycisk i zastosujesz się do wyświetlanych poleceń.

Na zgłoszenia czekamy do 6 września. W tym dniu uruchomimy głosowanie na przesłane przez Was materiały.