[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
Motocykl Action Team

Motocykl Action Team - Szkoła Jazdy

- to cykl szkoleń, podczas których nauczycie się jeździć lepiej, pewniej, szybciej i bezpieczniej. Nasze szkolenie ma dwa poziomy.

Motocykl Action Team - Level 1

Level 1

Szkolenie dla motocyklistów chcących sprawniej i bezpieczniej poruszać się po publicznych drogach zarówno w mieście jak i podczas dalszych wyjazdów. Najwięcej skorzystają z niego początkujący i mniej doświadczeni motocykliści, ale również ci bardziej doświadczeni też nie będą rozczarowani.

Zobacz więcej
Motocykl Action Team - Level 2

Level 2

Szkolenie adresowane jest do motocyklistów mających już doświadczenie w jeździe na motocyklu. Przed przyjazdem na poziom 2 warto odbyć szkolenie 1 stopnia, choć nie jest to warunek konieczny. W programie poziomu 2 kładziemy nacisk na umiejętności szybszej i lepszej technicznie jazdy.

Zobacz więcej
Motocykl Action Team - Level 1

Na szkoleniu Motocykl Action Team - Level 1 pomożemy Wam lepiej zrozumieć swoje motocykle. Sprawimy że za sprawą zdobytych umiejętności poczujecie się na nich pewnie. Będziecie płynniej pokonywać zakręty, szybciej dostrzegać zagrożenia i skuteczniej hamować, a w konsekwencji staniecie się szybsi a jednocześnie bardziej bezpieczni na drodze.

Czekamy na Was:

Gdzie? W Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy "Tor Łódź" w Kiełminie pod Łodzią

Za ile? Cena szkolenia wynosi 499 zł

Motocykl Dominar 400

6 MOTOCYKLI DOMINAR 400 DO WASZEJ DYSPOZYCJI!

Poznaj technologię motocykla Dominar 400 i wykorzystaj potencjał tego motocykla na torze!

Dowiedz się więcej

TRP & Modeka

Odzież motocyklowa, która wiezie ze sobą najlepsze rozwiązania dla współczesnych motocyklistów.

Dowiedz się więcej
TRP & Modeka

OPINIE UCZESTNIKÓW

 • "... Bardzo fajna atmosfera, przekaz wiedzy czytelny, profesjonalna ekipa instruktorów, super ..."

 • "... Obiekt dobrze pasuje od charakteru i objętości szkolenia. Instruktorzy kapitalnie pilnują aby pamiętać o podstawach - dosiad, pozycja rąk i wzrok. Niezatarte wrażenie robi dbałość instruktorów o to aby każde ćwiczenie, manewr czy zachowanie było przedstawione jako element poprawy bezpieczeństwa jazdy. Również w przypadku różnych dylematów czy dyskusji to właśnie podkreślanie wyboru opcji bezpiecznej było zawsze na pierwszym miejscu. Maszyna, mimo, że najstarsza na torze (a jak 1995 + 127 tyś km nalotu!) pokazała pazur i dała mi wycisk, lecz po kolejnych rundach ćwiczeń, nawet slalom z jedną ręką na kierownicy wyszedł, i nie dostałem przydomka kosiarza pachołków ..."

 • "… Zaplecze gastronomiczne OK, deser był miłą i pyszną niespodzianką. Możliwość polatania Bajaj'em świetnie pokazuje za równo jakość tej maszyny jak i różnice pomiędzy motocyklem własnym, w moim przypadku ciężkim, a zwinnym singlem. Czas popłynął jak z bata i pomimo wielu lat w siodle nauczyłem się o jeździe i sobie nowych rzeczy - dobrze spędzony dzień, będzie procentować przez miesiące. No i nie pamiętam kiedy tak szeroko wykorzystałem szerokość bieżnika opon ;)..."

 • "... Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia na Torze Łódź. Wiedza i ćwiczenia praktyczne, które wykonywałam na szkoleniu są bardzo przydatne dla motocyklistów, szczególnie dla tych początkujących. Polecam! ..."

 • "... Zajęcia praktyczne super, ich nigdy za dużo. Bardzo fajny był nawet krótki feedback po każdym ćwiczeniu. Ilość osób w grupie była optymalna, żeby chwilę odpocząć między ćwiczeniami, ale nie zdążyć się zacząć nudzić ..."

 • "... każdy powinien przejść podobny program, najlepiej niedługo po zdaniu egzaminu ..."

 • "... Świetnie zorganizowane, sympatyczna atmosfera, życzliwość instruktorów dla mojego motocykla super ..."

HAMOWANIE W RÓŻNYCH WARUNKACH

W motocyklu masz dwa hamulce, ale czy umiesz ich skutecznie używać? Czy wiesz kiedy i w jaki sposób z nich korzystać oraz na co zwracać uwagę by się nie wywrócić tylko skutecznie wytracić prędkość? A czy wiedziałeś, że hamulce służą nie tylko do zatrzymywania motocykla ale i są pomocne podczas precyzyjnych manewrów przy niskich prędkościach?

JAZDA W ZAKRĘTACH

Winkle, łuki, patelnie, agrafki czyli plątanina wszelkiego rodzaju zakrętów to coś, co nas motocyklistów kręci najbardziej. Niestety, żeby się z nimi zmierzyć i mieć z tego zabawę, trzeba wiedzieć kilka rzeczy, a wśród nich; jaką przyjąć pozycję na motocyklu, kiedy dohamowywać na wejściu i pracować gazem na wyjściu z zakrętu, jak pracować ciałem i prowadzić maszynę wzrokiem.

OMIJANIE PRZESZKÓD

Na drodze musisz spodziewać się wielu rzeczy, z których wielu zdecydowanie powinieneś unikać. Dziury, plamy oleju, leżące na asfalcie przedmioty, a przede wszystkim nagle zajeżdżające ci drogę samochody. Dlatego zawsze musisz być gotowy na wykonanie uniku, czyli na pewne i błyskawiczne ominiecie przeszkody. To jedna z umiejętności pozwalających ocalić życie.

MIEJSKI SURVIVAL

Chcesz czuć się w mieście jak ryba w wodzie? Płynne wykonywać manewry, sprawnie przenikać obok stojących w korku aut, świadomie kontrolować otoczenie i przewidywać zagrożenia? To dobrze, bo to podstawa by przetrwać w mieście.

POPRZEDNIE EDYCJE

21 maja 2017

ZOBACZ RELACJĘ

4 czerwca 2017

ZOBACZ RELACJĘ

1 lipca 2017

ZOBACZ RELACJĘ

22 lipca 2017

ZOBACZ RELACJĘ

4 sierpnia 2017

ZOBACZ RELACJĘ

GALERIA ZDJĘĆ

W CENIE SZKOLENIA OTRZYMUJESZ OD NAS

 • szkolenie z zakresu doskonalenia techniki jazdy
 • szkolenie teoretyczne i praktyczne
 • dostęp do zamkniętego toru z profesjonalną infrastrukturą
 • opiekę certyfikowanych szkoleniowców
 • kawę, herbatę i napoje zimne w przerwach
 • obiad
 • certyfikat ukończenia szkolenia
 • pakiet naszych magazynów
 • prezenty od partnerów Motocykl Action Team Szkoła Jazdy

FAQ

Dla kogo jest to szkolenie, czy świeżo upieczony motocyklista da radę?
Nasze szkolenie adresowane jest do wszystkich motocyklistów chcących sprawniej i bezpieczniej poruszać sie po publicznych drogach. W programie kładziemy nacisk na umiejętności przydatne podczas codziennej jazdy zarówno w mieście jak i podczas dalszych wyjazdów. Najwięcej skorzystają z niego początkujący i mniej doświadczeni motocykliści, ale ci bardziej doświadczeni też nie będą rozczarowani.

Czy zapewniacie motocykle do szkolenia, czy muszę przyjechać na swoim?
Szkolenie odbywa się na motocyklach uczestników. Nie ma możliwości wynajęcia motocykla na miejscu. Każdy z motocykli musi być sprawny i posiadać ważną polisę OC. Przed szkoleniem prosimy o zatankowanie.
Program zajęć praktycznych opracowaliśmy w taki sposób by mogły w nim uczestniczyć maszyny różnych typów: od chopperów poprzez nakedy po turystyczne enduro
Na potrzeby szkolenia wystarczą zwykłe szosowe opony, na miejscu będzie kompresor by właściwie dobrać ciśnienie.

Czy do szkolenia na torze trzeba mieć kombinezon? Czy trzeba mieć motocyklowe prawo jazdy?
W szkoleniu Motocykl Action Team - Szkoła Jazdy może wziąć udział każdy motocyklista dysponujący sprawnym motocyklem i posiadający uprawnienia pozwalające na kierowanie nim (A1, A2 lub A).
Każdy z uczestników oprócz obowiązkowego kasku powinien posiadać pełen ubiór motocyklowy, rękawice i buty za kostkę. Nie musi być to kombinezon, może byś tekstylny zestaw turystyczny.

Jak ma wyglądać to szkolenie, czy będzie jakiś posiłek?
Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywać się będą pod okiem profesjonalnych instruktorów. Zapewniamy materiały szkoleniowe, napoje (serwis kawowy) oraz ciepły posiłek. Do dyspozycji uczestników będzie też kompresor, podstawowe narzędzia i zaplecze sanitarne.

Gdzie dokładnie odbędzie się szkolenie?
Wszystkie edycje szkoleń Motocykl Action Team - Szkoła Jazdy odbędą sie na Torze Łódź ulokowanym w miejscowości Kiełmina w gminie Stryków pod Łodzią, niedaleko drogi krajowej nr 71. Tor jest nowoczesnym ośrodkiem doskonalenia techniki jazdy. Długość nitki toru wynosi 1500, szerokość 8-12m.

Czy na szkolenie dla chopperów i cruiserów można przyjechać dużym turystykiem typu Honda Gold Wing albo Yamaha Venture?
Jak najbardziej. To szkolenie dedykowane wszystkim dużym motocyklom. Edycja specjalna dla chopperów i cruiserów zaplanowana została z uwzględnieniem konstrukcyjnej specyfiki tego typu motocykli tj: sporych rozmiarów, znacznej masy, dużego rozstawu osi, ograniczonego prześwitu w złożeniach. Dlatego też planując poszczególne ćwiczenia uwzględniliśmy charakterystyczną dla tych maszyn ograniczoną poręczność i zwrotność. Gold Wing i Venture będą tu jak najbardziej na miejscu.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt lp.ppm@maet-noitca-lkycotom