[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
Motocykl Action Team - Level 1

Na szkoleniu Motocykl Action Team - Level 1 pomożemy Wam lepiej zrozumieć swoje motocykle. Sprawimy, że za sprawą zdobytych umiejętności poczujecie się na nich pewnie. Będziecie płynniej pokonywać zakręty, szybciej dostrzegać zagrożenia i skuteczniej hamować, a w konsekwencji staniecie się szybsi a jednocześnie bardziej bezpieczni na drodze.

Zapisy na edycję Motocykl Action Team 2019

Czekamy na Was:

Gdzie? W Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy "Tor Modlin" (ul. gen. Wiktora Thommée 1B, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki)

Za ile? Cena szkolenia wynosi 499zł

Zapisz się na listę rezerwową na szkolenie Motocykl Action Team

Kup szkolenie w prezencie

Najlepszy upominek dla motocyklisty

HAMOWANIE W RÓŻNYCH WARUNKACH

W motocyklu masz dwa hamulce, ale czy umiesz ich skutecznie używać? Czy wiesz kiedy i w jaki sposób z nich korzystać oraz na co zwracać uwagę by awaryjne hamowanie nie skończyło się glebą? A czy wiedziałeś, że hamulce służą nie tylko do zatrzymywania motocykla ale i są pomocne podczas precyzyjnych manewrów przy niskich prędkościach?

JAZDA W ZAKRĘTACH

Winkle, łuki, patelnie, agrafki czyli plątanina wszelkiego rodzaju zakrętów to coś, co nas motocyklistów kręci najbardziej. Niestety, żeby się z nimi zmierzyć i mieć z tego zabawę, trzeba wiedzieć kilka rzeczy, a wśród nich; jaką przyjąć pozycję na motocyklu, kiedy dohamowywać na wejściu i pracować gazem na wyjściu z zakrętu, jak pracować ciałem i prowadzić maszynę wzrokiem.

OMIJANIE PRZESZKÓD

Na drodze musisz spodziewać się wielu rzeczy, z których wielu zdecydowanie powinieneś unikać. Dziury, plamy oleju, leżące na asfalcie przedmioty, a przede wszystkim nagle zajeżdżające ci drogę samochody. Dlatego zawsze musisz być gotowy na wykonanie uniku, czyli na pewne i błyskawiczne ominiecie przeszkody. To jedna z umiejętności pozwalających ocalić życie.

MIEJSKI SURVIVAL

Chcesz czuć się w mieście jak ryba w wodzie? Płynne wykonywać manewry, sprawnie przenikać obok stojących w korku aut, świadomie kontrolować otoczenie i przewidywać zagrożenia? To dobrze, bo to podstawa by przetrwać w mieście.

W CENIE SZKOLENIA OTRZYMUJESZ OD NAS

  • szkolenie z zakresu doskonalenia techniki jazdy
  • szkolenie teoretyczne i praktyczne
  • dostęp do zamkniętego toru z profesjonalną infrastrukturą
  • opiekę certyfikowanych szkoleniowców
  • kawę, herbatę i napoje zimne w przerwach
  • obiad
  • certyfikat ukończenia szkolenia
  • pakiet naszych magazynów
  • prezenty od partnerów Motocykl Action Team Szkoła Jazdy

FAQ

Dla kogo jest to szkolenie, czy świeżo upieczony motocyklista da radę?
Nasze szkolenie adresowane jest do wszystkich motocyklistów chcących sprawniej i bezpieczniej poruszać sie po publicznych drogach. W programie kładziemy nacisk na umiejętności przydatne podczas codziennej jazdy zarówno w mieście jak i podczas dalszych wyjazdów. Najwięcej skorzystają z niego początkujący i mniej doświadczeni motocykliści, ale ci bardziej doświadczeni też nie będą rozczarowani.

Czy zapewniacie motocykle do szkolenia, czy muszę przyjechać na swoim?
Szkolenie odbywa się na motocyklach uczestników. Nie ma możliwości wynajęcia motocykla na miejscu. Każdy z motocykli musi być sprawny i posiadać ważną polisę OC. Przed szkoleniem prosimy o zatankowanie.
Program zajęć praktycznych opracowaliśmy w taki sposób by mogły w nim uczestniczyć maszyny różnych typów: od chopperów poprzez nakedy po turystyczne enduro. Na potrzeby szkolenia Level 1 i Level 2 wystarczą zwykłe szosowe opony, na miejscu będzie kompresor by właściwie dobrać ciśnienie.

Czy do szkolenia na torze trzeba mieć kombinezon? Czy trzeba mieć motocyklowe prawo jazdy?
W szkoleniu Motocykl Action Team - Szkoła Jazdy może wziąć udział każdy motocyklista dysponujący sprawnym motocyklem i posiadający uprawnienia pozwalające na kierowanie nim (A, A2 a w przypadku "125" A1 lub B od co najmniej 3 lat).
Każdy z uczestników oprócz obowiązkowego kasku powinien posiadać pełen ubiór motocyklowy, rękawice i buty za kostkę. Nie musi być to skórzany kombinezon, może być tekstylny zestaw turystyczny.

Jak ma wyglądać to szkolenie, czy będzie jakiś posiłek?
Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywać się będą pod okiem profesjonalnych instruktorów. Zapewniamy materiały szkoleniowe, napoje (serwis kawowy) oraz ciepły posiłek. Do dyspozycji uczestników będzie też kompresor, podstawowe narzędzia i zaplecze sanitarne.

Gdzie dokładnie odbędzie się szkolenie?
Wszystkie edycje szkoleń Motocykl Action Team - Szkoła Jazdy 2019 odbędą się na Torze Modlin znajdującym się w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki. Więcej informacji o torze: "Tor Modlin"

Czy na szkolenie dla chopperów i cruiserów można przyjechać dużym turystykiem typu Honda Gold Wing albo Yamaha Venture?
Jak najbardziej. To szkolenie dedykowane wszystkim dużym motocyklom. Edycja specjalna dla chopperów i cruiserów zaplanowana została z uwzględnieniem konstrukcyjnej specyfiki tego typu motocykli tj: sporych rozmiarów, znacznej masy, dużego rozstawu osi, ograniczonego prześwitu w złożeniach. Dlatego też planując poszczególne ćwiczenia uwzględniliśmy charakterystyczną dla tych maszyn ograniczoną poręczność i zwrotność. Gold Wing i Venture będą tu jak najbardziej na miejscu.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt [email protected]