[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Na szkoleniu Motocykl Action Team - Level 2 nauczymy Was odpowiedniego balansu ciałem, pokażemy jak właściwie wybierać punkty wejścia w zakręty i wyszukiwać właściwe linie przejazdów. Przekażemy Wam wiedzę o tym jak duże znaczenie w trakcie jazdy ma właściwa praca wzrokiem i będziemy doskonalić technikę świadomego przeciwskrętu.

Ważne! Nasze szkolenie adresowane jest do wszystkich motocyklistów.
Zapisując się na poziom 2 nie musisz mieć ukończonego szkolenia 1 stopnia.

Zapisy na edycję Motocykl Action Team 2019

Czekamy na Was:

Gdzie? W Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy "Tor Modlin" (ul. gen. Wiktora Thommée 1B, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki)

Za ile? Cena szkolenia wynosi 649 zł*

Zapisz się na listę rezerwową na szkolenie Motocykl Action Team

Kup szkolenie w prezencie

Najlepszy upominek dla motocyklisty

Patrz gdzie jedziesz, bo jedziesz tam gdzie patrzysz

Tą regułę znają wszyscy motocykliści, ale nie wszyscy potrafią z niej korzystać. Dlatego na szkoleniu pokażemy ci jak rozpoznać najważniejsze punkty w zakręcie i jak przenosić po nich wzrok w trakcie pokonywania kolejnych jego sekcji. W bezpiecznych warunkach przekonasz się także jak duży wpływ na sposób pokonywania zakrętów mają popełniane przez ciebie błędy.

Patrz gdzie jedziesz, bo jedziesz tam gdzie patrzysz
Gazu, gazu!

Gazu, gazu!

W trakcie szkolenia 2 stopnia dowiesz się również w jaki sposób operować gazem podczas pokonywania zakrętów. Podpowiemy, w którym momencie go ująć, a w którym odkręcić tak, by twoja jazda była płynna. Płynność jest kluczem do prędkości - im płynniej, tym szybciej. Pokażemy ci także jak duży wpływ w zakręcie ma prędkość. Co się dzieje gdy jest ona zbyt wysoka, a co gdy zbyt niska?

Cienka czerwona linia

Każdy zakręt można pokonać na wiele sposobów. Który z nich jest najlepszy? Tego dowiesz się pokonując pojedyncze winkle i kombinacje zakrętów Toru Modlin. Mało tego, instruktorzy przećwiczą z tobą nie tylko optymalne linie przejazdu, ale również zbyt wczesne oraz zbyt późne wejście w zakręt. Pokażemy ci też jak się ratować w razie popełnienia błędu.

Cienka czerwona linia
Wejście ciałem

Wejście ciałem

Podczas jazdy powinieneś stanowić z motocyklem jedną całość, bowiem od tego co robią twoje ręce, nogi i korpus zależy zachowanie maszyny. Na treningu 2 stopnia popracujemy więc nad pozycją. Znajdziemy i wyeliminujemy błędy i pokażemy jak przy pomocy odpowiedniej pozycji i balansu zyskać pełną kontrolę nad motocyklem i uzyskać wyższą prędkość w zakrętach.

W cenie szkolenia otrzymujesz:

  • szkolenie z zakresu doskonalenia techniki jazdy - teoretyczne i praktyczne,
  • wiedzę przekazaną przez partnerów szkolenia,
  • dostęp do zamkniętego toru z profesjonalną infrastrukturą,
  • opiekę certyfikowanych szkoleniowców,
  • kawę, herbatę i zimne napoje w przerwach,
  • obiad,
  • certyfikat ukończenia szkolenia,
  • pakiet naszych magazynów,
  • upominki od partnerów Motocykl Action Team Szkoła Jazdy.

FAQ

Nasze szkolenie adresowane jest do wszystkich motocyklistów mających doświadczenie w jeździe na motocyklu. Przed przyjazdem na poziom 2 warto odbyć podstawowe szkolenie 1 stopnia, choć nie jest to warunek konieczny. W programie poziomu 2 kładziemy nacisk na umiejętności szybszej i lepszej technicznie jazdy.

Szkolenie odbywa się na motocyklach uczestników. Nie ma możliwości wynajęcia motocykla na miejscu. Każdy z motocykli musi być sprawny i posiadać ważną polisę OC. Przed szkoleniem prosimy o zatankowanie.

Program zajęć praktycznych opracowaliśmy w taki sposób by mogły w nim uczestniczyć maszyny różnych typów: od chopperów poprzez nakedy po turystyczne enduro i ścigacze.

Na potrzeby szkolenia wystarczą zwykłe opony (nie trzeba zakładać opon torowych), na miejscu będzie kompresor by dobrać właściwie ciśnienie.

W szkoleniu Motocykl Action Team - Szkoła Jazdy może wziąć udział każdy motocyklista dysponujący sprawnym motocyklem i posiadający uprawnienia pozwalające na kierowanie nim (A1, A2, A lub B o ile ma je od co najmniej 3 lat i na szkolenie przybył "125").

Każdy z uczestników oprócz obowiązkowego kasku powinien posiadać pełen ubiór motocyklowy, rękawice i buty za kostkę. Nie musi być to kombinezon skórzany, może byś tekstylny zestaw turystyczny.

Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywać się będą pod okiem profesjonalnych instruktorów. Zapewniamy materiały szkoleniowe, napoje (w tym serwis kawowy) oraz ciepły posiłek. Do dyspozycji uczestników będzie też kompresor, podstawowe narzędzia i zaplecze sanitarne.

Wszystkie edycje szkoleń Motocykl Action Team - Szkoła Jazdy 2019 odbędą się na Torze Modlin znajdującym się w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki. Więcej informacji o torze: "Tor Modlin".

Pobierz program szkolenia Level 2

Regulamin "Motocykl Action Team - Szkoła Jazdy Level 2"

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt motocykl-action-team@mpp.pl