[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Tor Modlin to nowoczesny ośrodek doskonalenia techniki jazdy. Zlokalizowany jest w wyjątkowym, zielonym miejscu w bezpośrednim sąsiedztwie Lotniska Modlin w odległości zaledwie 36 km od Warszawy. Do dyspozycji oddajemy dwa niezależne od siebie tory.

Tor szkoleniowy posiada 6 modułów szkoleniowych z czterema płytami poślizgowymi o łącznej powierzchni 3900 m2, moduł z szarpakiem do destabilizacji toru jazdy z kurtynami wodnymi oraz płotkami, moduł z okręgiem o średnicy zewnętrznej 55 m, wzniesienie o 10% nachylenia, moduł z małą płytą poślizgową z mokrymi i suchymi przeszkodami, plac manewrowy oraz plac z sekcją motocyklową.

Tor sportowo-treningowy jest o długości 1,2 km, trasa ma 22 zakręty z możliwością 8 różnych konfiguracji odcinków, z telebimem.

Infrastruktura Toru ma wielofunkcyjny budynek z salami konferencyjnymi, szkoleniowymi, krytymi trybunami, tarasem. Atrakcją na terenie środka jest XIX-wieczny zrewitalizowany skład amunicji, w którym mieści się obecnie centrum konferencyjne.

Dzięki nowoczesnej infrastrukturze toru możemy przeprowadzić wszystkiego rodzaju szkolenia, zawody sportowe, eventy dla firm oraz atrakcje motoryzacyjne dla osób prywatnych.

Budynek
Tor szkoleniowy

Szkolenia bezpiecznej jazdy realizujemy w różnych etapach zaawansowania różnymi pojazdami od osobowych, ciężarowych do autobusów włącznie dochodzą do tego szkolenia z jazdy ekonomicznej oraz defensywnej, szkolenia dedykowane dla motocyklistów. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie z zakresu szkolenia bezpiecznej jazdy oraz ryzyka drogowego gwarantując najwyższą jakości.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom rozwijamy się i stawiamy sobie nowe motoryzacyjne wyzwania tworząc na terenie ośrodka dwa tory Off-Roadowe, na których będą do pokonania rowy, trawersy, wzniesienia. Do naszej oferty wprowadzamy szkolenie z jazdy sportowej. Wszystko po to aby być atrakcyjnym i ciekawym miejscem na rozwijanie swoich umiejętności w przyjaznym miejscu.

Tor sportowy

Motocykle na torze