[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
Motocykl Action Team - Szkoła jazdy

Motocykl Action Team - Szkoła Jazdy - to cykl szkoleń przeznaczony dla motocyklistów o różnym poziomie umiejętności. Nasze szkolenie ma dwa poziomy.

Aby otrzymać voucher, wybierz termin szkolenia, wypełnij formularz zamówienia i opłać szkolenie. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz od nas link umożliwiający rejestrację uczestnika szkolenia. Bardzo ważne aby przed szkoleniem uczestnik - czyli osoba, która otrzyma szkolenie w prezencie dokonała rejestracji.

Uczestnik szkolenia po otrzymaniu prezentu będzie mógł przepisać się na inny termin szkolenia, jeśli będą na nim wolne miejsca.

Szkolenie dla motocyklistów chcących sprawniej i bezpieczniej poruszać się po publicznych drogach zarówno w mieście jak i podczas dalszych wyjazdów. Najwięcej skorzystają z niego początkujący i mniej doświadczeni motocykliści, ale również ci bardziej doświadczeni też nie będą rozczarowani.

Dostępne terminy

Szkolenie adresowane jest do motocyklistów mających już doświadczenie w jeździe na motocyklu. Przed przyjazdem na poziom 2 warto odbyć szkolenie 1 stopnia, choć nie jest to warunek konieczny. W programie poziomu 2 kładziemy nacisk na umiejętności szybszej i lepszej technicznie jazdy.

Dostępne terminy

Formularz zakupu na prezent szkolenia Motocykl Action Team

Level 1, termin 00.00.2000 r.

Dane zamawiającego:

* - zgoda wymagana

Cena szkolenia: 499 zł

Wybierz formę płatności: