[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
Motocykl Action Team - Szkoła jazdy

Motocykl Action Team - Szkoła Jazdy - to cykl szkoleń przeznaczony dla motocyklistów o różnym poziomie umiejętności. Nasze szkolenie ma dwa poziomy.

Aby otrzymać voucher, wybierz termin szkolenia, wypełnij formularz zamówienia i opłać szkolenie. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz od nas link umożliwiający rejestrację uczestnika szkolenia. Bardzo ważne aby przed szkoleniem uczestnik - czyli osoba, która otrzyma szkolenie w prezencie dokonała rejestracji.

Uczestnik szkolenia po otrzymaniu prezentu będzie mógł przepisać się na inny termin szkolenia, jeśli będą na nim wolne miejsca.

Szkolenie dla motocyklistów chcących sprawniej i bezpieczniej poruszać się po publicznych drogach zarówno w mieście jak i podczas dalszych wyjazdów. Najwięcej skorzystają z niego początkujący i mniej doświadczeni motocykliści, ale również ci bardziej doświadczeni też nie będą rozczarowani.

Dostępne terminy

Szkolenie adresowane jest do motocyklistów mających już doświadczenie w jeździe na motocyklu. Przed przyjazdem na poziom 2 warto odbyć szkolenie 1 stopnia, choć nie jest to warunek konieczny. W programie poziomu 2 kładziemy nacisk na umiejętności szybszej i lepszej technicznie jazdy.

Dostępne terminy

termin szkolenia

22 września

wolnych miejsc

12

cena szkolenia

649 zł

Formularz zakupu na prezent szkolenia Motocykl Action Team

Level 1, termin 00.00.2000 r.

Dane zamawiającego:

* - zgoda wymagana

Cena szkolenia: 499 zł

Wybierz formę płatności: