[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.6

5 najlepszych motocyklowych filmów

Długie zimowe wieczory, ponura pogoda i wszechobecny marazm? Wcale nie! Polecamy pięć filmowych klasyków o motocyklach. Nie możesz ich przegapić!

 

Nic nie jest w stanie zastąpić przyjemności śmigania na sprzęcie przy sprzyjającej pogodzie – to oczywiste. A co, gdy pogoda pod psem i zmrok przychodzi zaraz po świcie? Mamy dla Ciebie 5 ciekawych propozycji filmowych:

REKLAMA

Miejsce 5: „Tylko tydzień”

Dobity codziennością bohater dowiaduje się o swojej poważnej chorobie. Postanawia spełnić marzenie: kupuje Nortona Commando 850 i rusza w podróż na zachodnie wybrzeże Kanady. Ucieka od problemów i spogląda na dotychczasowe życie z innej strony. Dzieli się z nami masą życiowych przemyśleń.

 

Miejsce 4: „Motór”

Niebanalny polski komediodramat. Będzie wymagał od Ciebie nieco dystansu. Akcja ma miejsce w roku 1983 roku. Grupa młodych chłopaków ubóstwia wueskę, tworząc religię Motóra. Śpiewa i recytuje wiersze ku czci motocykli. Mimo klimatu osadzonego w przeszłości, nie można nie znać tej perełki!

 

Miejsce 3: „Dzienniki motocyklowe”

Wyobraź sobie dwóch młodych mężczyzn, ciekawych i spragnionych świata. Na Nortonie 500 z 1939 roku wyruszają w wielomiesięczną podróż po Ameryce Południowej. Jeden z nich to Ernesto Che Guevara, a drugi Alberto Grenado. Brak pieniędzy i stary jednoślad to dla nich żaden problem. Motocykl, młodość, droga, wino i kobiety. Z każdą kolejną minutą filmu widzimy, że podróż odbywamy również wgłąb siebie. Bohaterowie za sprawą motocykla i przebytych kilometrów zmieniają swój pogląd na świat.

REKLAMA

REKLAMA

Miejsce 2: „Jazda na krawędzi”

Na pewno słyszałeś o wyspie Man. Tam rozgrywa się akcja filmu. Co roku Isle of Man ściąga fanów wyścigów z całego świata. To unikatowe wydarzenie odbywa się już od 100 lat. Uliczna rywalizacja, pasja, wolność i walka. Przez wielu uznawana za najbardziej emocjonującą i widowiskową imprezę wyścigową. W filmie biorą udział takie legendy, jak Guy Martin czy Ian Hutchinson.  

REKLAMA

 

Miejsce 1: „Prawdziwa historia”

Burt Munro to samotny staruszek, marzyciel i wielki pasjonat jednośladów. Mieszka w garażu, jeździ starym Indianem i nie wyobraża sobie bez niego życia. Swoją postacią ujmie Cię za serce. Nowozelandczyk poświęca wszystko, co ma, udając się do USA. Na słonym jeziorze Bonneville chce wypróbować możliwości swojego zabytkowego motocykla. Film jest niesamowity: wzrusza i pokazuje prawdziwą męską miłość do dwóch kółek.

Zobacz również:
Naprawa motocykla w trasie to wielka improwizacja. Nawet jeśli jesteś technicznym geniuszem, nie dasz rady bez odpowiedniego zestawu porządnych narzędzi. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA