BMW Motorrad Auto Fus Group - motocykle w naszej rodzinie

Od kilkudziesięciu lat nazwisko Fus jest kojarzone w Warszawie (i poza nią) z tym, co najlepsze w motoryzacji: wspaniałymi samochodami i motocyklami BMW.

Klienci doceniają profesjonalne doradztwo i serwis na najwyższym poziomie. Za silną marką stoi rodzina prowadząca biznes od lat 40. XX wieku początkowo w Biłgoraju, a obecnie w Warszawie i Białymstoku. W firmie pracuje już czwarte pokolenie Fusów, które – podobnie jak starsza część rodziny – łączy zamiłowanie i pracę.

Motocykle odegrały ważną rolę w życiu Tadeusza Fusa, seniora rodziny. Motocykl był pierwszym mechanicznym pojazdem, który prowadził mając zaledwie… 6 lat! Na szczęście pod nadzorem mechaników z warsztatu ojca, Mikołaja. Potem już jako nastolatek został kaskaderem Ligi Obrony Kraju. O tamtych pełnych adrenaliny czasach wciąż przypominają mu „pamiątki” na ciele.

Dzisiaj Auto Fus Group to jeden z największych dealerów BMW w Polsce (BMW, BMW Motorrad), jedyny w kraju dealer marki Rolls-Royce Motor Cars, a także lokalny importer BMW ALPINA i McLaren Automotive. Nowa część warszawskiego salonu ma powierzchnię 14,5 tys. mkw. To właśnie tu, w specjalnie wydzielonej sekcji prezentują się motocykle i akcesoria.
Wspólnie z wieloletnimi klientami i pełnym zaangażowaniem firma tworzy rodzinę BMW Motorrad. Doskonałym przykładem budowania wspólnej pasji była niedawna parada motocyklistów, która wystartowała spod warszawskiego salonu.

 

Motor Presse Polska

 

Na co dzień doradcy służą swoją fachową wiedzą o wszystkich modelach, doświadczeniem i doradztwem przy wyborze najlepszej maszyny. Konsultanci w ramach BMW Classic chętnie podpowiedzą również jak postępować i certyfikować klasyczne motocykle BMW.
Klientom i fanom motocykli BMW oferowane są jazdy próbne, kompetentny serwis, duży wybór produktów lifestyle dedykowanych fanom marki BMW oraz Riders Equipment dla motocyklistów, którzy mogą wziąć udział w organizowanych dla nich imprezach okolicznościowych i szkoleniach z technik jazdy.

Celem BMW Motorrad Auto Fus Group nie jest wyłącznie sprzedaż, ale przede wszystkim prawdziwa satysfakcja, gdy klienci powracają pełni radości z jazdy gotowi na nowe przygody na dwóch kołach spod znaku BMW.

 

Auto Fus