[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

BMW Motorrad Auto Fus Group - motocykle w naszej rodzinie

Od kilkudziesięciu lat nazwisko Fus jest kojarzone w Warszawie (i poza nią) z tym, co najlepsze w motoryzacji: wspaniałymi samochodami i motocyklami BMW.

Klienci doceniają profesjonalne doradztwo i serwis na najwyższym poziomie. Za silną marką stoi rodzina prowadząca biznes od lat 40. XX wieku początkowo w Biłgoraju, a obecnie w Warszawie i Białymstoku. W firmie pracuje już czwarte pokolenie Fusów, które – podobnie jak starsza część rodziny – łączy zamiłowanie i pracę.

Motocykle odegrały ważną rolę w życiu Tadeusza Fusa, seniora rodziny. Motocykl był pierwszym mechanicznym pojazdem, który prowadził mając zaledwie… 6 lat! Na szczęście pod nadzorem mechaników z warsztatu ojca, Mikołaja. Potem już jako nastolatek został kaskaderem Ligi Obrony Kraju. O tamtych pełnych adrenaliny czasach wciąż przypominają mu „pamiątki” na ciele.

Dzisiaj Auto Fus Group to jeden z największych dealerów BMW w Polsce (BMW, BMW Motorrad), jedyny w kraju dealer marki Rolls-Royce Motor Cars, a także lokalny importer BMW ALPINA i McLaren Automotive. Nowa część warszawskiego salonu ma powierzchnię 14,5 tys. mkw. To właśnie tu, w specjalnie wydzielonej sekcji prezentują się motocykle i akcesoria.
Wspólnie z wieloletnimi klientami i pełnym zaangażowaniem firma tworzy rodzinę BMW Motorrad. Doskonałym przykładem budowania wspólnej pasji była niedawna parada motocyklistów, która wystartowała spod warszawskiego salonu.

 

 

Na co dzień doradcy służą swoją fachową wiedzą o wszystkich modelach, doświadczeniem i doradztwem przy wyborze najlepszej maszyny. Konsultanci w ramach BMW Classic chętnie podpowiedzą również jak postępować i certyfikować klasyczne motocykle BMW.
Klientom i fanom motocykli BMW oferowane są jazdy próbne, kompetentny serwis, duży wybór produktów lifestyle dedykowanych fanom marki BMW oraz Riders Equipment dla motocyklistów, którzy mogą wziąć udział w organizowanych dla nich imprezach okolicznościowych i szkoleniach z technik jazdy.

Celem BMW Motorrad Auto Fus Group nie jest wyłącznie sprzedaż, ale przede wszystkim prawdziwa satysfakcja, gdy klienci powracają pełni radości z jazdy gotowi na nowe przygody na dwóch kołach spod znaku BMW.

 

 

 

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA