Brubeck Cooler - chłodząca bielizna dla motocyklistów

Bielizna termoaktywna dla motocyklistów Brubeck COOLER z przędzą chłodzącą zapewni komfort i higienę w upalne dni.

Bielizna termoaktywna dla motocyklistów Brubeck Cooler Brubeck

Często przy kompletowaniu swojego stroju motocyklowego, zwłaszcza przez osoby zaczynające przygodę z motocyklem, pomijana jest warstwa najbliższa ciału, czyli  bielizna. Dobra bielizna motocyklowa powinna być niczym druga skóra i ma wiele istotnych zadań do wykonania, aby zapewnić nam maksymalny komfort w trakcie jazdy.

Jeżeli warunki pogodowe pozwalają, możemy cieszyć się naszym motocyklem przez cały rok, jednak to w gorące dni, od wiosny do jesieni, najciężej zadbać o optymalną temperaturę ciała i nie dopuścić do przegrzania organizmu. Czy znajdziemy na rynku bieliznę, która spełni wszystkie te wymagania? Przyjrzyjmy się bieliźnie termoaktywnej COOLER z przędzą chłodzącą dla pasjonatów i pasjonatek motocykli, od marki BRUBECK.

Bawełniana bielizna pod kombinezon motocyklowy odchodzi do lamusa

Bawełniana koszulka czy kalesony, które niegdyś zakładano pod kurtkę i spodnie motocyklowe, są wygodne, aczkolwiek zupełnie nie pasują do aktywności jakimi są sporty motorowe. Włókno bawełniane, nie jest stworzone i przystosowane do odprowadzenia wilgoci od skóry i nie zapewni jej uczucia suchości.

Bawełna chłonie wilgoć, więc odzież z niej wykonana i założona pod kombinezon, będzie powodować dyskomfort, szybko wychładzając organizm, a bakterie, które rozmnażają się w pocie, będą wytwarzać nieprzyjemny zapach.

Dlatego tak ważne jest, aby dobrać odpowiednią bieliznę. Idealną propozycją na wypady motocyklowe w gorące dni, jest termoaktywna bielizna funkcjonalna COOLER. Jakie posiada właściwości i czym się wyróżnia?

Bielizna termoaktywna dla motocyklistów Brubeck CoolerBrubeck

Wyjątkowe właściwości motocyklowej bielizny termoaktywnej dla niej i dla niego COOLER z przędzą Nilit Breeze

Damska i męska koszulka oraz legginsy z linii COOLER, są wykonane z dwuwarstwowej termoaktywnej dzianiny. Ta wyjątkowa budowa, pozwala na sprawne odprowadzenie wilgoci na powierzchnię bielizny, pozostawiając skórę suchą, nawet przy wysokich temperaturach.

Zewnętrzna warstwa, dodatkowo zabezpiecza przed cofaniem się wilgoci w głąb odzieży oraz wspomaga jej odparowanie. W strefach najbardziej narażonych na przegrzanie, dodatkowe strefy wentylacyjne, wspomogą cyrkulację powietrza.

W składzie znajduje się również przędza chłodząca Nilit Breeze. Co daje takie rozwiązanie? Zastosowanie przędzy chłodzącej w odzieży motocyklowej COOLER, pozwala na obniżenie temperatury ciała o 1°C, co potwierdzają przeprowadzone badania laboratoryjne.

Bielizna idealnie przylega do ciała i dopasowuje się do kształtu sylwetki, nie krępując przy tym ruchów. Nie będzie również najmniejszego problemu z zakładaniem czy ściąganiem kombinezonu, ponieważ z łatwością zsunie się po bieliźnie.

COOLER idealny na tor i na wielodniową trasę

Termoregulacyjna bielizna marki Brubeck, doskonale współpracuje ze sportowym kombinezonem torowym. Taki jednoczęściowy skórzany strój, zapewni Ci komfort, gdy rozpędzasz swoją maszynę do dużych prędkości. Jazda na torze łączy się z dobrą pogodą i wysoką temperaturą, w której bielizna COOLER sprawdzi się idealnie i zabezpieczy Cię przed przegrzaniem i utrzyma temperaturę organizmu na optymalnym poziomie.

Jeśli jesteś zwolennikiem dwuczęściowego kombinezonu i jazdy na motocyklach typu chopper czy cruiser również docenisz zalety bielizny funkcjonalnej z przędzą chłodzącą. Często wyjeżdżasz na kilkudniowe wypady, przemierzając kilkaset kilometrów dziennie w słońcu i wysokich temperaturach? Bielizna jest szybkoschnąca, co jest dużą zaletą, kiedy to na nocnym postoju można ją odświeżyć i wyruszyć dalej w trasę, nie zabierając przy tym wielu dodatkowych rzeczy.

Bielizna termoaktywna dla motocyklistów Brubeck CoolerBrubeck

Polska marka Brubeck wywodzi się z miasta o historycznej tradycji tkactwa

Marka Brubeck to lider na rynku odzieży termoaktywnej w Polsce. Cała produkcja mieści się w Zduńskiej Woli, która ma bogatą historię włókienniczą. Dzięki temu, że cała odzież produkowana jest w Polsce, możliwa jest kontrola produktu na każdym etapie jej tworzenia. W ten sposób otrzymywana jest najwyższej jakości odzież termoaktywna, która zapewnia komfort i funkcjonalność, niezależnie od preferowanej aktywności motocyklowej.

Brubeck.pl