CYCRA handbary i listki

CYCRA to producent najwyższej jakości części plastikowo-metalowych do motocykli cross/ enduro oraz atv. Firma zaopatruje teamy fabryczne MX i Enduro: Honda, Yamaha, KTM, Suzuki i Kawasaki. Oferuje najbardziej innowacyjne produkty na rynku, m. in. handbary z prętem aluminiowym i bez, „listki” w różnych wariantach, „wentylowane” plastiki do motocykli, podstawki motocyklowe oraz części zamienne do swoich wyrobów.

Firma MotoX.com.pl jest oficjalnym importerem produktów Cycra. Aktualnie w ofercie detalicznej w sklepie www.sklep.motox.com.pl dostępne są handbary i listki. Szczególnie są polecane do Enduro i ATV! Na uwagę zasługują zwłaszcza handbary, które przewyższają konkurencję jakością i estetyką wykonania. Producent zapewnia kilka systemów mocowań, by lepiej dopasować je do indywidualnych potrzeb użytkownika/ motocykla. Wszystkie części są wymienne i dostępne u nas od ręki. Oferta będzie stale poszerzana.


Cycra ProBend Bar Pack osłony rąk z aluminiowym prętem. Cena 299 PLN.

Cycra Probend Bar Pack to najwyższej jakości aluminiowe osłony kierownicy i rąk. Jako jedyne na rynku mają możliwość dobrania odpowiednich mocowań w miejscu styku z kierownicą w okolicach przyrządów sterujących. W połączeniu z ergonomicznym kształtem aluminiowego pręta dają więcej miejsca na ręce i lepiej chronią: dźwignie oraz uchwyty, pompy hamulca i sprzęgła oraz inne elementy. Z handbarami Cycra jazda staje się nie tylko bezpieczniejsza, ale bardziej komfortowa. Ponadto producent zapewnia, że wszystkie elementy są wymienne, np. w przypadku uszkodzenia jednego z nich nie trzeba wymieniać całości, lecz tylko element uszkodzony, np. plastikowe osłonki. Plastikowe osłony są elastyczne i stosunkowo odporne na złamania. Prawdziwe osłony enduro - są bardzo duże, doskonale chronią od wiatru, gałęzi i innych przeszkód (22x16 cm).

Zastosowanie:
Motocykle supermoto, cross, hard i soft enduro oraz ATV. W celu zamontowania ich na kierownicy należy zrobić otwory w gumowych manetkach oraz rollgazie. Montaż jest bardzo prosty i zajmuje ok. 30-60 min.

Zestaw zawiera:
Aluminiowe handbary wykonane z aluminium 6061 w technologii CNC, stalowe kołki rozporowe do montażu w otworach kierownicy, plastikowe osłonki przednie, plastikowe boczne osłonki, tzw. bumpers, śrubki do montażu.

Uwaga:
Zestaw nie zawiera uchwytów do kierownicy w okolicach urządzeń sterujących. Należy dokupić je osobno. Ceny od 139 PLN tradycyjne uchwyty do 259 PLN za zaawansowany system mocowań z szyną.

Cycra M-2 Vented Recoil "listki" uniwersalne z adapterem. Cena 169 PLN.
Wentylowane osłony na ręce, tzw. "listki" wraz z adapterem. Listki mają otwory/ siatkę, co ułatwia przepływ powietrza i lepsze chłodzenie dłoni podczas jazdy. Adapter (mocowanie) jest uniwersalny i pasuje do wszystkich typów kierownic 22 i 28.6 mm, zarówno do motocykli, jak i quadów. Adapter posiada aluminiowy uchwyt do kierownicy. Na jego końcu mocowanie "listka" wyposażone jest w sprężynę mającą na celu amortyzację w trakcie upadku. Osłony i adaptery są wykonane z elastycznego i odpornego na złamania plastiku. Chronią klamki oraz dłonie przed gałęziami i błotem w trakcie jazdy w terenie.

Zastosowanie:
Motocykle cross, hard i soft enduro oraz ATV. Posiadają uniwersalne uchwyty do wszystkich rodzajów kierownic, które montuje się za uchwytami dźwigni sprzęgła oraz hamulca. W komplecie znajdują się śruby mocujące. Montaż jest niezwykle łatwy, zajmuje ok. 5-10 min.

Produkty dostępne w ciągłej sprzedaży u importera www.sklep.motox.com.pl

Zobacz również:
REKLAMA