[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Customowa miniaturka


Budujesz customa lub streeta, lub przerabiasz fabryczną maszynę? Niemiecki Motogadget ma dla ciebie nie lada gratkę. Jest nią Motoscope Mini - niemal mikroskopijnych rozmiarów kokpit motocyklowy. Dzięki wyświetlaczowi składającemu się z dużej ilości jasno świecących diod LED, pokazuje wszystkie niezbędne informacje w całkiem przejrzysty sposób. Niewielkie wymiary pozwolą zamocować go niemal wszędzie. Na przykład między uchwytami kierownicy na półce zawieszenia. Jest prosty w montażu i wykonany z zegarmistrzowską przecyzją. Ten osprzęt nie może zostać pominięty przez żadnego customowca. Cena: 1012 zł. Więcej informacji na: www.moto-akcesoria.pl lub na stronie producenta: www.motogadget.de


Zobacz również:
Każdy prawdziwy podróżnik motocyklowy wie co to komfort, bezpieczeństwo i dobra wentylacja podczas dalekiej wyprawy. Komplet turystycznych ciuchów Rallye, również w specjalnych barwach Limited Edition, na 40-lecie modelu GS oferuje wszystko to, a nawet więcej.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA