Ducati z czteroletnią gwarancją

Specjaliści z Ducati uznali, że motocykle z Bolonii są tak  dopracowane i znakomicie wykonane, że z czystym sumieniem fabryka może dać aż 4 lata gwarancji na wybrane modele.

Motor Presse Polska

Nowy program  nazywa się 4Ever Multistrada i jak sama nazwa wskazuje dotyczy nowych maszyn z serii turystycznych Multistrad. Mówiąc prościej, 4Ever Multistrada - to gwarancja wydłużona o 24 miesiące w stosunku do standardowej dwuletniej. Pozostałe motocykle w ofercie posiadają standardową 24-miesięczną gwarancję. Wydłużona, czteroletnia gwarancja, jest bezpłatna i wliczona w cenę motocykla. To nie wszystko! Objętych nią motocykli nie dotyczą jakiekolwiek limity kilometrów. A jeśli coś się stanie w trasie pomoc drogowa jest udzielana przez cały okres dodatkowej gwarancji w krajach, w których usługa jest dostępna oraz na tych samych warunkach co standardowa gwarancja Ducati (24 miesiące). Jedynym warunkiem jest obsługa motocykla w autoryzowanej sieci serwisowej dealerów Ducati zgodna z zaleceniami producenta.

4Ever Multistrada obejmuje wszystkie modele Multistrada 950 i Multistrada 1260 od roku modelowego 2020. a data rozpoczęcia programu jest dostępna dla motocykli, których gwarancja została aktywowana od 1 listopada 2019 rDodatkowe 2 lata zaczynają się od następnego dnia po zakończeniu standardowej gwarancji Ducati (24 miesiące), a więc od 25 do 48 miesiąca.

Części objęte gwarancją 4Ever Multistrada obejmują cały motocykl począwszy od wszelkich wad produkcyjnych (z wyłączeniem materiałów i części eksploatacyjnych, uszkodzeń mechanicznych, akumulatora oraz akcesoriów). Jest oczywiście jeden drobny warunek. Gwarancja  jest ważna tylko wtedy, gdy przeglądy okresowe są wykonywane zgodnie z zaleceniami producenta, w autoryzowanej sieci dealerskiej przez cały okres 48 miesięcy. Musisz pamiętać, że każda usługa wykonywana przez autoryzowaną sieć dealerów Ducati, jest rejestrowana w systemie diagnostycznym.

4Ever Multistrada obowiązuje we wszystkich modelach Ducati Multistrada kupionych w autoryzowanej sieci dealerów Ducati w następujących krajach: Albania, Andora, Austria, Belgia, Bośnia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Kosowo, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Macedonia, Malta, Monako, Czarnogóra, Norwegia, Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania.

 

Co o czteroletniej gwarancji na nowe Ducati Multistrady myślą Japończycy z: Hondy, Suzuki, Yamahy czy Kawasaki? Czy odważą oni się na wydłużenie okresu gwarancyjnego w maszynach turystycznych? Poczekamy, zobaczymy. 

 

 

 

Zobacz również:
Pandemia i związane z nią zamieszanie w systemie ochrony zdrowia wywołały nieoczekiwany skutek – część organizatorów track dayów ma problem z zabezpieczeniem medycznym imprez.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA