European Bike Week – będzie się działo!

5 września, w Austrii rozpoczyna się największy zlot miłośników Harleya-Davidsona. 

Tegoroczna impreza ma szczególny charakter. Będzie to dwudziesta edycja European Bike Week w austriackim Faaker See. 

 

Na największą w Europie, otwartą imprezę European Bike Week już od pierwszej edycji w 1998 roku czekają rzesze fanów. Wydarzenie stanowi połączenie wspaniałej scenerii, zapierających dech w piersiach dróg, świetnej atmosfery, niezapomnianych przeżyć oraz, przede wszystkim, legendarnej mieszanki muzyki na żywo.

 

W tym roku główną gwiazdą sceny będzie grająca southern rock grupa Black Stone Cherry, która przybędzie prosto ze swojej amerykańskiej i europejskiej trasy. Inne zespoły, które wystąpią na głównej scenie to Thorbjörn Risager & The Black Tornado, The Picturebooks, Thundermother i Mr. Irish Bastard. Jako support wystąpią zespoły: Ski King & The Reverend Andrew James Gang, Wynchester, Reckless Roses, The Baboons, Hellabama Honky Tonks, Motorblast, Wardogs i Matt Boroff.

 

Położone w centrum wydarzenia miasteczko Harley-Davidson zaproponuje atrakcje takie jak Hot Spot Bar, Team 412 i Vida Loca Party Bus. Impreza będzie tam trwała do późnej nocy! Uczestnicy zlotu będą także mogli wejść do strefy Harley Owners Group (H.O.G.), gdzie na członków H.O.G. czekać będą dodatkowe napoje, przekąski i Wi-Fi, jak również przejażdżki po okolicy z przewodnikiem reprezentującym lokalny chapter H.O.G.

 

Podczas piątkowego Custom Bike Show zostaną zaprezentowane światowej klasy motocykle custom z Europy, Środkowego Wschodu i Afryki, a w sobotę przez piękną wiejską krainę Karyntii przejedzie wspaniała parada motocykli.

 

W strefie Dark Custom / Expo będzie można zobaczyć pełen przekrój modelowy motocykli Harley-Davidson, w tym nowy model Street Rod 750, które będzie można również bezpłatnie przetestować. Znajdą się też tam wszelkiego rodzaju stoiska dealerów i innych partnerów oferujących oryginalną, najnowszą odzież Harley-Davidson oraz inne artykuły.

 

Więcej informacji na temat European Bike Week, wykonawców i godzin występów na scenie znajdziesz na http://events.harley-davidson.com/

 

Zobacz również:
REKLAMA