Kolekcja BMW Style - zachowaj swój styl, nawet bez motocykla

Jeśli jesteś fanem motocykli, chcesz się tym dzielić ze światem i z dumą podkreślać przynależność do miłośników BMW, to dzięki kolekcji BMW Style masz szansę robić to również po zejściu z motocykla.

BMW zaczynało od prostych motocykli z autentycznym charakterem. Te cechy do dziś dzień są wpisane w DNA tej marki. I nie chodzi tu tylko o motocykle, ale również o styl życia. Swoje podejście do tematu możesz ogłosić całemu światu dzięki dobraniu odpowiedniej stylówy.

Jako, że motocykle BMW potrafią być bardzo również, Bawarczycy zadbali o kolekcję odzieży i akcesoriów na każdą okazję. Pod ogólnym pojęciem BMW Style każdy znajdzie coś dla siebie: zarówno miłośnicy klasyki (BMW Heritage), nowoczesnego stylu (BMW Logo), jak i fani sportów motocyklowych (BMW Motorsport) oraz fani kultowych motocykli BMW (BMW Iconic). 

BMW Heritage

Zainspirowaną kultowymi elementami BMW Motorrad kolekcję zredukowano do najistotniejszych elementów, podkreślono również historyczne odniesienia. Zarówno w przypadku odzieży (od skórzanej i typowo motocyklowej, po casualową: jeansowe kurtki, stylowe koszule, czy koszulki), jak i wśród wybranych akcesoriów wyróżnia się sygnatura „Berlin Built”. Chodzi o podkreślenie znaczenia zakładu BMW w Berlinie.

Zobacz klasyczną receptę BMW na dobre samopoczucie każdego dnia!

Kolekcja ciuchów i akcesoriów BMW HeritageBMW

Odzież w klimacie vintage łączy stylowy wygląd z najwyższej jakości materiałami oraz komfortem w czasie noszenia na co dzień. A do tego cały czas, w dyskretny sposób, przypomina że nosi ją prawdziwy fan motocykli BMW, który lubi dobrze wyglądać, ale sprawia wrażenie, że w ogóle nie przywiązuje do tego uwagi.

Kolekcja ciuchów i akcesoriów BMW HeritageBMW
Kolekcja ciuchów i akcesoriów BMW HeritageBMW
Kolekcja ciuchów i akcesoriów BMW HeritageBMW
Kolekcja ciuchów i akcesoriów BMW HeritageBMW

BMW Logo

Kolekcja ciuchów i akcesoriów BMW LogoBMW

Nieważne, czy jesteś zapalonym motocyklistą, czy po prostu fanem motocykli BMW. W odzieży z nowoczesnej kolekcji Logo będziesz dobrze wyglądał w każdej sytuacji: w biurze, w pubie, czy na spotkaniu ze znajomymi.

Wśród wysokiej jakości produktów na bank znajdziesz coś dla siebie - od modnych kurtek, poprzez kultowe koszulki, a na stylowych czapkach skończywszy. Swobodny, lifestylowy krój idzie w parze z komfortem, a niepowtarzalne wzory podkreślą Twoją wielką pasję do motocykli.

Kolekcja ciuchów i akcesoriów BMW LogoBMW

BMW Motorsport oraz BMW Iconic

BMW nie odpuszcza sportu, chodzi nie tylko o zawodników, ale również o fanów. Ukłonem w ich stronę jest kolekcja ciuchów o nazwie BMW Motorsport. Znajdziesz tu odzież sygnowaną charakterystycznym logotypem M-Sport.

Przypomnijmy, że pierwszym motocyklem z M-pakietem w ofercie BMW jest sportowy model S 1000 RR. Opcjonalnie dostępny pakiet wiele zmienia. Przede wszystkim masa motocykla zostaje zredukowana o ok. 3,5 kg do zaledwie 193,5 kg. Oprócz wykończenia Motorsport, kół z włókna węglowego, akumulatora oraz innej kanapy, motocyklista ma do dyspozycji również tryby jazdy Pro z konfigurowalnymi trybami jazdy Race Pro, zmiennymi ustawieniami ABS, mapowaniem silnika, kontrolą wheelie i nie tylko. 

Nic więc dziwnego, że fabryka pomyślała również o dedykowanej odzieży i to nie tylko motocyklowej.

Kolekcja ciuchów i akcesoriów BMW IconicBMW

W piaskach Sahary, w czasie rajdu Paryż-Dakar powstawała legenda wszechstronnego motocykla z silnikiem typu bokser - mowa tu o kultowej już beemkowej serii GS. Na całym świecie nie brakuje fanów tych motocykli, więc BMW przygotowało serię odzieży Iconic poświęconą kultowym motocyklom. A nie da się ukryć, że w ponad 100-letniej historii marki pojawiały się innowacyjne, bardzo interesujące motocykle, które z czasem awansowały do miana kultowych.

Kolekcja ciuchów i akcesoriów BMW IconicBMW