Kurtka Rebelhorn Impala. Miejski charakter

Rebelhorn Impala to kurtka dla tych, dla których styl jest równie ważny co bezpieczeństwo. Jej miejski charakter pozwoli ci się wyróżnić z tłumu. Czy pasuje do każdego motocykla?

Widoczna na pierwszy rzut oka jakość i oryginalna stylistyka - tak najkrócej można opisać kurtkę Rebelhorn Impala. Umiejętnie podkreśla przywiązanie do motocyklowej kultury, ale także wyraźnie nawiązuje do przestrzeni wielkiego miasta.

Klasyczna forma została wzbogacona typowymi dla lat 50. i 60. XX w. skórzanymi przeszyciami na ramionach. Bawełniany kaptur dodaje designowi swobody i zadziorności. Całość łączy dwa, wydawałoby się, całkiem różne światy.

Rebelhorn Impala
Regulacja w pasie. Dyskretne zapięcie pozwala dopasować kurtkę do sylwetki, a jednocześnie nie zaburza jej stylowego wyglądu.

Kurtkę Impala uszyto z miękkiej i odpornej na ścieranie skóry koziej, która z biegiem lat pokrywając się patyną, nadaje jej charakteru. Regulacja w pasie pozwala dopasować kurtkę do sylwetki.

Rebelhorn Impala
Ochraniacze poziomu 2. Mimo „cywilnego” wyglądu, kurtka jest wyposażona w profesjonalne protektory łokci i barków poziomu 2.

Rebelhorn pomyślał także o stronie praktycznej. Kurtka ma cztery kieszenie zewnętrzne i dwie wewnętrzne, w których bez problemu schowasz telefon, portfel, klucze, pilota do bramy i inne potrzebne drobiazgi.  

Na równi ze stylem, w kurtce Rebelhorn Impala ważne jest także bezpieczeństwo. Na łokciach i barkach znalazły się certyfikowane ochraniacze poziomu 2. z możliwością regulacji ich położenia. Ten zestaw możesz rozszerzyć o opcjonalny protektor pleców, na którego producent przewidział specjalną kieszeń.

Rebelhorn Impala
Odpinany kaptur to element, który jednoznacznie kojarzy się z miejskim stylem. Możesz go wypiąć, by uzyskać klasyczny look. 

Wytrzymała, wzmocniona konstrukcja Impali daje gwarancję trwałości - w trudnej drogowej sytuacji możesz mieć pewność, że kurtka nie zawiedzie i ochroni cię przed urazami. 

Wymiana powietrza możliwa jest dzięki dwóm kanałom wentylacyjnym na przedramionach i jednemu w centralnej części kurtki. Jeśli to wciąż dla ciebie za mało, możesz wybrać wersję kurtki wykonaną z perforowanej skóry. Bawełniany kaptur, który jest ważnym elementem stylistycznym, możesz łatwo wypiąć, by nadać kurtce zupełnie inny charakter. 

Rebelhorn Impala dostępna jest w wersji damskiej i męskiej w bardzo szerokiej rozmiarówce, dzięki czemu nie musisz martwić się o dopasowanie jej do sylwetki.