Ladies rządziły w Poznaniu

Yamaha Ladies Night 8 lutego w poznańskim salonie Motocykle Polska, czyli Girls just wanna have fun!

Choć piosenka Cindy Lauper "Gils just wanna have fun" ma już 30 lat w ogóle nie straciła na aktualności. Dziewczyny ciągle chcą się bawić i udowodniły to w poznańskim salonie Motocykle Polska. Wiele z nich bez skrępowania dawało sygnały, że do dobrej zabawy wcale nie potrzebują facetów.
Choć impreza zaczęła się grzecznie od prezentacji nowej FJR1300, wykładu instruktora Tomka Kulika i szybkiego kursu pierwszej pomocy z każda minuta było coraz bardziej niegrzecznie.

Przy specjalnych stanowiskach wizażystki i fryzjerki dwoiły się i troiły pracując nad wyglądem, a może przede wszystkim satysfakcją imprezujących dziewczyn, a w rytm setów zawodowego DJ-a barmani polewali kolorowe drinki. Był pokaz mody Yamahy, zdjęcia z nowymi motocyklami, dużo tańca i zabawy, a na koniec niespodzianka, na którą czekały wszystkie panie. Niestety była to męska niespodzianka, która wywołała największą radość i poklask wśród publiczności. Trudno w takiej sytuacji zgodzić się z tezą, że dziewczyny lepiej bawią się bez facetów, ale nic to. Imprezka była jak najbardziej udana i pomysł aby przenosić imprezę okazał się strzałem w dziesiątkę. Do zobaczenia na następnej Yamaha Ladies Night.

33.jpg

Poniżej zdjęcia z Ladies Night (wejście do galerii TUTAJ lub po kliknięciu w zdjęcia)

32.jpg

31.jpg

3.jpg
25.jpg
20.jpg

1.jpg
8.jpg
21.jpg


11.jpg
10.jpg
12.jpg
Zobacz również:
REKLAMA