[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Moto Dealer Expo 2011

Jeden z największych importerów i dystrybutorów akcesoriów i ciuchów motocyklowych Powerbike zorganizował kolejne targi dla dealerów swoich marek. My również zostaliśmy zaproszeni, a na miejscu zobaczyliśmy kilka ciekawych nowości.

W tym roku nie pojawiła się żadna nowa marka w ofercie Powerbike'a, ale jest to działanie raczej zamierzone, gdyż wybór już teraz jest wypasiony. W przyszłym roku Powerbike zamierza położyć większy nacisk na rozwijanie brandów, które już znajdują się w jej zasobach.

REKLAMA

I tak w kategorii kasków można nieźle poszaleć, bo Powerbike oferuje teraz pełny katalog garnków Arai (nowe grafiki sportowych kasków oraz poprawki w turystycznym Tour-X4) oraz amerykańskiego HJC z nowymi lekkimi i solidnymi szczękowcami na czele (R-PHA MAX i SY-MAX III z możliwością podpięcia zestawu komunikacji bluetooth). W katalogu włoskiego Airoha tylko jedna nowość: nowy offroadowy garnek Stelt Easy ważący 1050 g. Poza tym sporo replik malowań: Cairoliego w offroadowym Aviatorze, Ianonne, Julian Simona i Simone Corsiego w sportowym GP 500. Wciąż czekamy na replikę Tadka Błażusiaka.W ciuchach kilka nowości zwłaszcza w ofercie Helda (np. kurtki Madison, Amarillo, Novara, 4-Touring, Sento i buty Urban Rider), nieco mniej w RST (np. Pro Series Adventure, Pro Ventilator). W obu markach spory nacisk położono na turystykę. Wśród ciuchów własnych marek czyli Rebelhorn i Ozone sporo poprawek polepszających poziom bezpieczeństwa trwałość i wygodę. Jak zwykle dość bogata oferta produktów Fox i Shift - tutaj dominują jaskrawe kolory. Dość mocno rozwinięty został asortyment formy SW -MOTECH / Bags Connection. Sporo ciekawostek wśród bagaży, kufrów i sakiewek, a także patentów ułatwiających życie w dalekiej turystyce (crash-pady, torby na zbiornik z zasilaniem dodatkowym, plecaki, etui i systemy mocowań nawigacji). W ofercie Arlen Ness oraz Berik jak zwykle kombinezony sportowe wysokiej jakości a także kurtki skórzane i tekstylne. Te marki wciąż są mocnym punktem w ofercie Powerbike'a.

 

Aby opisać pełny asortyment musielibyśmy napisać epopeję. Uwierzcie nam, że naprawdę jest w czym wybierać: akcesoria do chopperów Highway Hawk; buty RST, Berik, Held, Shift Fox; ochraniacze i buzery, oświetlenie, oleje i środki czyszcące Bel Ray, S100, Motul i Wrooam!, okulary Bertoni Eyewear, kaski Nitro, filtry Hi-Flo Filtro, klocki hamulcowe SBS i Gold-Fren. Ufff.. Sporo tego i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij