Moto Dealer Expo 2011

Jeden z największych importerów i dystrybutorów akcesoriów i ciuchów motocyklowych Powerbike zorganizował kolejne targi dla dealerów swoich marek. My również zostaliśmy zaproszeni, a na miejscu zobaczyliśmy kilka ciekawych nowości.

W tym roku nie pojawiła się żadna nowa marka w ofercie Powerbike'a, ale jest to działanie raczej zamierzone, gdyż wybór już teraz jest wypasiony. W przyszłym roku Powerbike zamierza położyć większy nacisk na rozwijanie brandów, które już znajdują się w jej zasobach.

I tak w kategorii kasków można nieźle poszaleć, bo Powerbike oferuje teraz pełny katalog garnków Arai (nowe grafiki sportowych kasków oraz poprawki w turystycznym Tour-X4) oraz amerykańskiego HJC z nowymi lekkimi i solidnymi szczękowcami na czele (R-PHA MAX i SY-MAX III z możliwością podpięcia zestawu komunikacji bluetooth). W katalogu włoskiego Airoha tylko jedna nowość: nowy offroadowy garnek Stelt Easy ważący 1050 g. Poza tym sporo replik malowań: Cairoliego w offroadowym Aviatorze, Ianonne, Julian Simona i Simone Corsiego w sportowym GP 500. Wciąż czekamy na replikę Tadka Błażusiaka.

mde 49.jpg
mde 22.jpg
mde 11.jpg


W ciuchach kilka nowości zwłaszcza w ofercie Helda (np. kurtki Madison, Amarillo, Novara, 4-Touring, Sento i buty Urban Rider), nieco mniej w RST (np. Pro Series Adventure, Pro Ventilator). W obu markach spory nacisk położono na turystykę. Wśród ciuchów własnych marek czyli Rebelhorn i Ozone sporo poprawek polepszających poziom bezpieczeństwa trwałość i wygodę. Jak zwykle dość bogata oferta produktów Fox i Shift - tutaj dominują jaskrawe kolory. Dość mocno rozwinięty został asortyment formy SW -MOTECH / Bags Connection. Sporo ciekawostek wśród bagaży, kufrów i sakiewek, a także patentów ułatwiających życie w dalekiej turystyce (crash-pady, torby na zbiornik z zasilaniem dodatkowym, plecaki, etui i systemy mocowań nawigacji). W ofercie Arlen Ness oraz Berik jak zwykle kombinezony sportowe wysokiej jakości a także kurtki skórzane i tekstylne. Te marki wciąż są mocnym punktem w ofercie Powerbike'a.
mde 29.jpg
mde 42.jpg
mde 3.jpg

 

Aby opisać pełny asortyment musielibyśmy napisać epopeję. Uwierzcie nam, że naprawdę jest w czym wybierać: akcesoria do chopperów Highway Hawk; buty RST, Berik, Held, Shift Fox; ochraniacze i buzery, oświetlenie, oleje i środki czyszcące Bel Ray, S100, Motul i Wrooam!, okulary Bertoni Eyewear, kaski Nitro, filtry Hi-Flo Filtro, klocki hamulcowe SBS i Gold-Fren. Ufff.. Sporo tego i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

mde 14.jpg
mde 11.jpg
mde 1.jpg


mde 15.jpg
mde 18.jpg
mde 40.jpg


REKLAMA