[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Moto Dealer Expo 2012/2013 - stabilizacja

Branżowa impreza targowa MDE przed sezonem 2013 daje nadzieję na ustabilizowanie sytuacji na rynku akcesoriów motocyklowych.

Na szczęście nie oznacza to pogorszenia się sytuacji na rynku, a raczej zapowiedź stabilizacji. W nowej siedzibie firmy Powerbike w Dąbrowie pod Poznaniem zobaczyliśmy trzon oferty Powerbike/Motoglobe, w tym kilka ciekawych nowości wśród ciuchów turystycznych, offroadowych i sportowych, a także mieliśmy okazję rzucić okiem na magazyn firmy. Oto największe nowości w ofercie Powerbike/Motoglobe na sezon 2013.

Wśród kasków największą nowością Powerbike'a w nowym sezonie będzie Arai Rebel - miejski garnek integralny dla buntowników i ulicznych wojowników. Również dobrze znany Quantum doczekał się modernizacji  i teraz będzie nosił nazwę ST (zmianie uległ kształt szczęki - będzie teraz wyższa i zapewni lepszą ochronę). Pojawił się też najnowszy sportowy garnek od HJC - RPHA 10+ w malowaniu Ben Spies, oraz IS-17, sportowo-turystyczny integral. Ciekawe propozycje pojawiły się w ofercie brytyjskiego RST: zestaw ciuchów Trac Tech Evo - kombinezon, buty i rękawice w typowo wyścigowym stylu, oraz przewiewna siatkowa kurtka Ventilator III dla pań na gorące dni w mieście. Podobna pojawiła się w ofercie rodzimego Rebelhorna - model Airflow za 549 zł może być hitem przyszłego roku jeśli tylko pogoda będzie dopisywać. Jeśli mowa o rodzimych markach to w ofercie Powerbikowego Ozone pojawiły się też nowe ciuszki: kurtki Spot i Equip oraz spodnie Nation. Nieco więcej nowości pojawiło się w ofercie Helda. Zestaw sportowy Sint/Turn to nowoczesny design i spory nacisk na bezpieczeństwo za niecałe 3000 zł, a Black/Gamble to turystyczny zestaw z dobrym wyposażeniem za niewygórowaną kasę - około 1500 zł za cały komplet. Sporą ciekawostką był żółw pod kombinezon Held Sakari z pianki SassTec za niecałe 500 zł. Przede wszystkim te trzy ciekawostki uzupełnią stałą ofertę Helda. Dowiedzieliśmy się też nieoficjalnie, że Held planuje większą ofensywę na rynku butów motocyklowych (do tej pory buty Helda nie były najwyższej klasy). Wśród ciuchów offroadowych wciąż rządzi Fox - nowe kolekcje ciuchów mimo wielu kolorów są trochę uspokojone - jest mniej dziwacznych kształtów i chaosu zarówno na spodniach jak i koszulkach. Sporą nowością są świetnie wyglądające buty offroadowe Foxa - Instinct. Choć wyjściowa cena ma nie należeć do najniższych buty prezentują się wyjątkowo porządnie i są odjechane designersko. Ofertę ciuchów w teren uzupełnia kolekcja Shifta.

REKLAMA

Dodatkowo do oferty Powerbike;a weszły dwie ciekawe marki: Muc-off to firma produkująca bardzo popularne na Wyspach środki do pielęgnacji motocykli, antifogi i inną tego typu chemię, a POD to firma produkująca ortezy dla offroadowców.

zobacz galerię

Zobacz również:
Początki motoryzacji to był czas wizjonerów, łowców przygód i niespokojnych duchów. Niektóre firmy rewolucyjnymi pomysłami zapisały się w historii, ale tylko nieliczne potrafiły zrobić z tego biznes i przetrwać do dziś. Przykładem mogą być Belgowie od stu lat produkujący kaski. Kto kojarzy markę Lazer?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij