[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Moto Show Bielawa 2010

Mimo pewnych trudności i próby sabotażu impreza w Bielawie odbyła się terminowo. Pierwszego dnia treningi i kwalifikacje przebiegły bezproblemowo i pogoda dopisała, jednak ktoś na górze bardzo się pogniewał i w dzień finału zlał bielawę rzęsistym deszczem.

Już w sobotę wszyscy startujący w zawodach stunterzy pokazali próbkę swoich możliwości, mimo że była to dopiero rozgrzewka.
Zawody główne i duże atrakcje przygotowane były dopiero na niedzielę. a niedziela postanowiła nieco pokrzyżować plany i polała niczym z wiadra. Mimo to publiczność zabawiało dwóch 6-letnich stunterów: Piotruś i Eryk. Jeszcze na mokrym asfalcie pokaz dali specjalni goście czyli Team Shift Racing w składzie Rafał Pasierbek, Jorian Ponomareff i Julien Razerbeck Welsch. Zawody klasy pozaregulaminowej (skutery i motocykle do 550 cm3 pojemności) odbyły się już na mocno przesychającym asfalcie. Młodzi stunterzy na skuterach i motorowerach pokazali naprawdę spore umiejętności, przykładem może być latanie na gumie siedząc tyłem do kierunku jazdy Pawła Karbownika na poczciwym 21 letnim Simsonie. Simek był zdecydowanym hitem.Kiedy przyszedł czas na zawody w klasie regulaminowej, swoje umiejętności zdążyła zaprezentować Ewa Pieniakowska. Chwile później podczas przejazdu Wojtka "Beka" solidnie lunęło i konkurs został przerwany. Ostateczne wyniki zostały przepisane z kwalifikacji i zwycięzcą został Fragment, czyli Piotr Frąckiewicz.


W trakcie całego weekendu atrakcji nie brakowało, nieźle przygotowane było zaplecze cateringowe, oraz parking. Jeśli tak będą przygotowywane kolejne imprezy Moto Show w Bielawie, co roku możemy się spodziewać coraz więcej ludzi, a i pogoda może sobie wreszcie Bielawę odpuści :)

Wyniki zawodów:
Klasa regulaminowa
1 miejsce 4000 zł dla PIOTR FRĄCKIEWICZ "FRAGMENT"
2 miejsce 2000 zł dla ŁUKASZ BEŁZ "ŁUKASZ FRS"
3 miejsce 1000 zł dla MICHAŁ PAKOSZ "MŁODY 125"

Klasa pozaregulaminowa:
1 miejsce 1000 zł PAWEŁ KARBOWNIK
2 miejsce 600 zł JAKUB DURBAJŁO
3 miejsce 300 zł PAWEŁ SULUK

Konkurs na najwięcej wykręconych cyrkli na tylnym kole w czasie 30 sekund:
1 miejsce - Wygrał Dawid Marach
2 miejsce - Paweł Karbownik
3 miejsce - Łukasz Bełz

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Szlak Orlich Gniazd to jedna z popularniejszych tras motocyklowych województw śląskiego i małopolskiego. Nic w tym dziwnego, bo świetne drogi prowadzą wśród lasów, wapiennych ostańców i średniowiecznych zamków.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij