[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
4.3

Motocykl ma 25 lat!

Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.

Gdyby zsumować liczbę stron "Motocykla", które ukazały się od początku jego istnienia, wyszłoby grubo powyżej 30 000, a przetestowanych motocykli było ponad 3000. Wszystkim, którzy pamiętają pierwsze wydanie i/lub czytają nas od dłuższego czasu oraz wszystkim pozostałym, powiem krótko – bardzo Wam dziękuję za wspólnie spędzony czas. W ramach podziękowań za Waszą wytrwałość przygotowaliśmy coś specjalnego.

 

Bardzo Wam dziękuję za wspólnie spędzony czas.

Z okazji 300 wydania zapraszam każdego z Was do wspólnej zabawy przy redagowaniu jubileuszowego wydania "Motocykla".

 

Jeśli kręci cię turystyka,

nie wahaj się i przyślij nam swoją relację z podróży. Jeśli zwyciężysz w internetowym głosowaniu czytelników, materiał zostanie opublikowany w trzechsetnym wydaniu.

Wolisz dłubanie przy motocyklu?

W takim razie znasz wiele przydatnych patentów usprawniających motocykl i ułatwiających jazdę. Nie zachowuj ich wyłącznie dla siebie, podziel się nimi z resztą czytelników. Najfajniejsze rozwiązania również trafią do jubileuszowego wydania.

Jeśli nie tworzysz własnych treści,

zagłosuj na przygotowane przez nas propozycje, a Twoja opinia wpłynie na zawartość numeru przygotowanego z okazji naszego 25-lecia.

 

Żeby wziąć udział w naszej zabawie kliknij w link

 

Na koniec najważniejsze. 16 września wystartujemy na naszej stronie internetowej z cyklem artykułów z okazji naszego jubileuszu. Będziemy opisywali tam nietypowe motocykle, przybliżymy nieco historię, poświęcimy sporo miejsca technice. Warto przyjrzeć im się dokładnie, ponieważ podsumowaniem będzie quiz sprawdzający Twoją wiedzę. Cenne nagrody gwarantowane.

 

 

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Żyjemy w erze aplikacji, a nasze smartfony za ich sprawą zmieniły się w narzędzia o nieograniczonych możliwościach. Wybrałem 8 aplikacji na telefon, które z pewnością przydadzą się każdemu motocykliście.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij