[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Motocyklowi turyści spotkali się w Bieszczadach

W Bieszczadach, tuż u podnóża zapory Myczkowieckiej odbyła się drugi edycja imprezy MotoMyczki która splotła się z jesiennym zlotem Transalp Club Polska.

Miłośnicy turystyki na dwóch kołach nie mieli czasu na nudę, a pogoda tak jak prze rokiem przypomniała słoneczne lato. W piątek  odbyła się trasa objazdowa (dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Baligród) wiodąca między innymi leśnymi szutrówkami, a w sobotę był rajd i dla odważnych kawałek offroadu, który okazał się na tyle trudny, że pokonała go tylko 1/3 startujących - tu wielki szacun dla przewodników; Artura, Rafała i Maćka.

Mająca łącznie 140 kilometrów trasa rajdu wiodła przez rzadko odwiedzane, a czasem i całkiem zapomniane miejsca, do których uczestnicy trafiali na podstawie road booka. Walczyć zaś było o co bo wśród fundatorów nagród Militaria.pl i GOKiS Solina.

REKLAMA

Poza rajdem program był pełny jak talerze uczestników imprezy, a opowieści o kuchni z której Myczkowianka słynie nie wzięły się z sufitu. W sobotni wieczór odbył się więc jeszcze turniej karaoke, loteria z upominkami, wręczono też nagrody - między innymi dla najstarszego uczestnika zlotu, a potem nadszedł czas na tańce, hulanki, swawole i nocne Polaków rozmowy.

Niedziela zaczęła się od mszy z błogosławieństwem dla motocyklistów którą odprawił ksiądz Krzysztof, a potem wszyscy ruszyli w drogę powrotną do swych domów.

Kolejne MotoMyczki już za rok. Więcej informacji o imprezie i miejscu znajdziecie na www.facebook.com/myczkowianka.biesy

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij