Narzędzia Rothewald od Louisa. Niezastąpione w domowym warsztacie!

Dobre narzędzia i przygotowane miejsce pracy to podstawa, kiedy chcesz samodzielnie serwisować swój motocykl. Louis ma dla ciebie wsparcie w postaci profesjonalnych narzędzi Rothewald.

Narzędzia Rothewald Louis

Samodzielna praca nad własnym motocyklem to nie tylko sposób na zaoszczędzenie na serwisie. To także ogromna frajda, przygoda i sposób na doskonalenie własnych umiejętności. Dzięki własnemu zaangażowaniu możesz lepiej poznać swój motocykl. Kiedy zaś w podróży przydarzy ci się usterka, będziesz w stanie sam ją usunąć. A niewiele rzeczy może równać się z satysfakcją po przywróceniu zepsutej maszyny do życia.

Louis – poradniki motocyklowe

Najbezpieczniejszym sposobem na rozpoczęcie przygody z samodzielną pracą nad motocyklem jest skorzystanie z porad specjalistów. Na stronie Louis.pl znajdziesz kilkadziesiąt poradników dla motocyklowych majsterkowiczów. Każdy z nich przygotowano z myślą o maksymalnej czytelności, dzięki temu nawet to, co wydaje się skomplikowane, bez problemu zrozumiesz i zastosujesz.

Narzędzia RothewaldLouis
Poradniki ze strony Louis.pl pomogą w samodzielnych naprawach.

Co zrobić, aby rozpocząć przygodę z samodzielną mechaniką motocyklową? Tutaj kluczowe jest przygotowanie stanowiska pracy i odpowiednich narzędzi. Każdy, kto kiedykolwiek we własnym garażu próbował wymienić klocki hamulcowe, świece, czy zamontować ogrzewane manetki wie doskonale, że stare śrubokręty, niekompletne zestawy kluczy, czy kombinerki używane zamiast nasadek mogą nie tylko zrujnować jakąkolwiek przyjemność z pracy, ale także spowodować uszkodzenia motocykla.

Narzędzia Rothewald – idealne do domowego warsztatu

Louis, jako marka stworzona przez pasjonatów, zawsze kieruje się potrzebami właścicieli motocykli. Oprócz szerokiej gamy odzieży i akcesoriów motocyklowych, w sklepach Louisa znajdziesz także profesjonalne narzędzia Rothewald, stworzone z myślą o tych, którzy lubią pracować nad swoimi maszynami w zaciszach własnych garaży. Nie znajdziesz tutaj nic przypadkowego – każdy zestaw kluczy, narzędzie, czy akcesorium zaprojektowano dla zadań związanych z motocyklami.

Narzędzia RothewaldLouis
180-elementowy zestaw narzędzi

Najważniejszym elementem domowego warsztatu jest porządny zestaw kluczy. 180-elementowy zestaw Rothewald pozwoli ci dostać się dosłownie wszędzie. W skrzynce znajdziesz ogromny wybór końcówek nasadowych, wkrętakowych i bitów potrzebnych przy motocyklu, a także trzy grzechotki najnowszej generacji z napędami 1/2", 3/8" i 1/4", płaską główką, blokadą nasadek i funkcją ułatwiającą rozpoczęcie przykręcania nakrętek i śrub.

Narzędzia RothewaldLouis
45-elementowy zestaw Rothewald

Jeśli tak duży zestaw nie jest ci potrzebny, bo ograniczasz swoją aktywność w majsterkowaniu do kilku najważniejszych czynności obsługowych, wybierz mniejszy, 45-elementowy zestaw Rothewald. Znajdziesz tam wygodną grzechotkę z główką 3/8", przedłużki 3/8" i 1/4", 12 nasadek 3/8", 5 nasadek 1/4", 2 nasadki do świec zapłonowych 3/8", bity sześciokątne, Phillips i Torx oraz adaptery. Taki zestaw w zupełności wystarczy do niewielkich prac przy motocyklu lub skuterze, a także do majsterkowania w domu.

Narzędzia RothewaldLouis
Przyrząd do rozkuwania łańcucha Rothewald

W ofercie Rothewald znajdziesz także inne narzędzia niezbędne podczas bieżącego serwisu motocykla. Na przykład podręczny przyrząd do rozkuwania i nitowania łańcucha. Dzięki niemu bez problemu zdemontujesz stary łańcuch i założysz nowy. Narzędzie to współpracuje najlepiej z łańcuchami D.I.D, Regina, RK i Enuma, ale jest kompatybilne z większością łańcuchów motocyklowych.

Mini zestawy Rothewald – pomoc w drodze

No dobrze, ale co w sytuacji, kiedy w drodze poluzuje się śruba, nakrętka, mocowanie lub osłona? Przewidujący mechanik amator może zabrać ze sobą w podróż praktyczny mini zestaw narzędzi, na przykład 26-elementowy mini-zestaw grzechotek Rothewald. W niewielkiej skrzynce, która zmieści się pod większością kanap motocyklowych znalazły się mała grzechotka, 6 nasadek i 17 różnych bitów wraz uchwytem magnetycznym.

Narzędzia RothewaldLouis
26-elementowy mini-zestaw grzechotek

Innym przykładem niewielkiego, lecz bardzo praktycznego zestawu narzędzi oferowanych pod marką Rothewald, jest skrzynka z ośmioma kluczami płaskimi z grzechotką, uzupełniona czterema adapterami do nasadek i bitów. Już tak niewielki zestaw kluczy grzechotek pozwoli skutecznie uporać się z usterką lub przeprowadzić niezbędną regulację motocykla. Niewielkie wymiary umożliwiają schowanie pudełka w plecaku lub tankbagu.

Narzędzia RothewaldLouis
Zestaw kluczy grzechotek

Z narzędziami Rothewald większość czynności serwisowych przy motocyklu będzie bardzo prosta i przyjemna. Komplet dobrych kluczy, bitów i nasadek pozwoli ci skupić się na przyjemności płynącej z pracy, bez ciągłego szukania właściwego narzędzia, czy bezproduktywnego mocowania się z produktami kiepskiej jakości. Zaufaj pasji Louis, dla którego motocykle to tak samo ważna część życia, jak dla ciebie.