[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Nietypowy zlot motocyklowy

W dniach 24-25-26 sierpnia na terenie lotniska w Kąkolewie odbył się II Zlot Motocyklowy Projektantów Branży Instalacyjnej

II Zlot Motocyklowy Projektantów Branży Instalacyjnej zorganizowany został przez firmę Grundfos we współpracy z Sobiesław Zasada Centrum, Referatem Ruchu Drogowego KP Policji w Wolsztynie i dilerem  BMW Pawelec Nowy Tomyśl. Główną atrakcja był całodniowy trening technik bezpiecznej jazdy, zlot bowiem odbywał się pod hasłem: „dzięki większej pewności więcej przyjemności”. Podczas treningu na torze bikerzy doskonalili umiejętności w zakresie hamowania awaryjnego, omijania przeszkód, hamowania na zakręcie oraz jazdy – wszystko pod okiem instruktorów.

Nie zabrakło konkursów, odbyły sie też jazdy testowe motocyklami BMW. Uczestnicy otrzymali imienne certyfikaty ukończenia kursu, oraz nagrody za zwycięstwa w poszczególnych konkurencjach, a sobotni wieczór przy grillu umilał występ kapeli rockowej Beyond the Event Horizon. Więcej na stronie www.jobdone.pl

REKLAMAzobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij