Nowy numer Motocykla już do ciebie jedzie!

Dzisiaj do kiosków trafiło najnowsze, październikowe, wydanie Motocykla. 

Motor Presse Polska

Październikowe wydanie Motocykla zostało zdominowane przez testy nowych maszyn. Tym wydaniu, tym najgorętszym jest oczywiście test nowego Ducati Superleggera. 224 KM mocy przy wadze maszyny - 159 kg, mogą wróżyć tylko jedno - niespotykane dotąd emocje. Pamiętaj, że cały czas mówimy o motocyklu, który może legalnie poruszać się po drogach. Gdy sypniesz nieco kasą i dołożysz racing kit, moc wzrośnie, a wskazówka wagi spadnie o parę kilo! Co prawda w takim wypadku tracisz homologację, a Ducat nadaje się wyłącznie na tor, ale co tam. Liczy się tylko jedno - ostra jazda

 

Motor Presse Polska

 

Jeśli wyścigi motocyklowe wolisz oglądać wyłącznie na ekranie telewizora, a na co dzień bardziej kręcą inne maszyny polecamy test nowego Suzuki V-Strom 1050. Może Suzuki i nie jest najmocniejsze w stawce turystycznych enduro, ani nie oszałamia ogromem elektronicznych gadżetów na pokładzie, jest za to motocyklem, który w komfortowych warunkach dowiezie cię w dowolne miejsce miejsce na świecie. Nie wierzysz? Sam zobacz.  

 

Motor Presse Polska

 

Skoro powiedziało się A, trzeba powiedzieć B. Turystyczny V-Strom znakomicie spisze się na wąskich drogach północnych Włoch. W tym miesiącu polecamy relację w wyjazdu do Ligurii. Stad już tylko niewielki krok dzieli cię od wizyty w Monte Carlo, albo wygrzewaniu się na plażach na Lazurowym Wybrzeżu. Może i w tym roku na taką podróż jest już nieco za późno, ale pamiętaj - za rok też będą wakacje. Porządny plan warto przygotować już dzisiaj. 

 

Motor Presse Polska

 

Czy wiedziałeś, że gdyby nie instrumenty muzyczne, być może dzisiaj nie jeździłbyś Yamahą? Tak, tak, historia tej najmłodszej z japońskich motocyklowych marek nierozerwalnie związana jest z produkcją organów i pianin. Dzisiaj ta firma to potęga. Zresztą sam zobacz. 

 

Motor Presse Polska

 

Miał być test na dystansie 100 000 kilometrów, ale pewien zagorzały przeciwnik motocykli postanowił mocno go skrócić. W teście długodystansowych chcieliśmy sprawdzić czy nowa Honda Gold Wing jest równie niezawodna jak jej poprzednie modele. Nowy silnik, nowa, automatyczna skrzynia biegów, czy bogaty pakiet elektroniki to miejsca, w których zwykle coś się psuje. A jak spisywał się nasz motocykl? Zobaczcie sami zaglądając do październikowego wydania Motocykla. 

 

Motor Presse Polska

 

Jeśli zainteresował cię jeden z tematów aktualnego wydania ale przed zakupem chciałbyś przejrzeć najnowszy numer zajrzyj tutaj

 

Pamiętaj! Nie tylko wydanie papierowe!

"Motocykl" możesz kupić w wersji papierowej, którą bez problemu znajdziesz na półce w kioskach, salonach prasowych albo na stacjach benzynowych. Ale jeśli jesteś miłośnikiem nowych technologii i nie wyobrażasz sobie życia bez trzymania tabletu albo komórki w dłoni, możesz przewertować nasz magazyn w wersji elektronicznej. Wystarczy, że klikniesz w jeden z adresów adres: e.mpp.pl, e-kiosk.pl czy publico24.pl, by bez wychodzenia z domu kupić jedno z wydań "Motocykla". Mówiąc  "jedno z..." mamy na myśli nie tylko to najświeższe ale bogatą bazę wydań archiwalnych. Brakuje ci jednego ze starszych wydań Motocykla? Nie mogłeś lepiej trafić. 

 

 

Zobacz również:
REKLAMA