[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Obuty w kota

     Nie wszyscy wiedzą, że Puma produkuje nie tylko obuwie do chodzenia, czy biegania, ale również w pełni profesjonalne motocyklowe obuwie.
Stworzone przy współpracy z zawodnikami Moto GP buty wyposażono w zawias chroniący przed niebezpiecznym wygięciem stawu skokowego podczas wypadku, wymienne slidery, zapięcie na klamrę i całe gamę wzmocnień, usztywnień i protektorów. Wewnętrzna wkładka potrafi pod wpływem ciepła dopasować się do anatomii stopy, co pozwala na idealne dopasowanie. Całość nazwano 1000 V2 i wyposażono w odpowiednie firmowe logo. Cena: 1250 zł. Więcej: BolDor, tel. 022 811 55 74, www.boldor.pl

Zobacz również:
Będzie wiało, lało czy grzmiało? Ile kilometrów można przejechać, mając w kieszeni tylko 5 zł? Gdzie są najbardziej kręte winkle? Jak to jest obudzić się na dachu wieżowca? Oto 8 aplikacji, dzięki którym poznasz odpowiedzi na te i wiele innych pytań.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA