Odzież BMW Motorrad Style - bądź sobą, nawet kiedy nie siedzisz na motocyklu

Motocykle BMW to nie tylko pojazdy, to także styl życia, to pasja którą miłośnicy tej marki chcą dzielić się ze światem i z dumą manifestować przynależność do wielkiej społeczności miłośników BMW. Dzięki kolekcji BMW Motorrad Style mogą to robić także po zejściu z motocykli.

Nie ważne, czy jesteś pochłoniętym pasją, aktywnym motocyklistą czy oddanym fanem i przyjacielem BMW Motorrad. Ekskluzywne, wysokiej klasy produkty ze sportowej kolekcji Logo zwrócą na ciebie uwagę także z dala od twej maszyny. Począwszy od modnych, rekreacyjnych kurtek i bluz, poprzez koszulki, na na stylowych czapkach kończąc – swobodny, lifestylowy krój i unikatowe wzornictwo są czytelnym dowodem twojej dwukołowej pasji.

 

BMW Motorrad

 

BMW Motorrad

 

Z kolei nowa kolekcja Style BMW Motorrad jest wyrazem czystej radości życia. Inspirowana klasycznymi strojami motocyklowymi i utrzymana w klimacie vintage, doskonale spisuje się podczas noszenia na co dzień, cały czas w dyskretny sposób przypominając że nosi ją prawdziwy fan BMW. Zgrabne połączenie wysokogatunkowych materiałów, swobodnych krojów i atrakcyjnej stylistyki retro sprawia, że cały czas, niezależnie od tego, gdzie jesteś prezentujesz się modnie.

 

BMW Motorrad

BMW Motorrad

 

Jak wiadomo fani BMW Motorrad Motorsport nie tylko mówią swym własnym językiem, ale i kładą spory nacisk na to co na siebie zakładają. Dlatego też dedykowana im linia odzieży utrzymana jest w niepowtarzalnym duchu i stylu wyścigowych zmagań. W nowej kolekcji Motorsport możecie liczyć na sportowy charakter, komfort, wysoka jakość wykonania oraz typową niebiesko-biało-czerwona kolorystykę. Stylowa, a zarazem uniwersalne ubrania z kolekcji BMW Motorrad doskonale sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i w trakcie wizyty na wyścigowym torze.

 

BMW Motorrad

BMW Motorrad

 

Prawdziwy fan BMW nosi swą pasję nie tylko w sercu, ale i na sobie, tak by widoczna była dla każdego. Opatrzone stylowymi nadrukami, swobodnie skrojone koszulki z kolekcji Iconic umożliwią mu manifestowanie swej pasji w sposób pełen luzu i nonszalancji.

Niezależnie od tego, do której grupy przyjaciół BMW Motorrad się zaliczasz, z pewnością znajdziesz w palecie produktów BMW Motorrad style coś dla siebie. Pomoże ci w tym aktualny katalog produktów, który pobrać możesz ze strony stronie www.bmw-motorrad.pl

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ