REKLAMA

Odzież BMW Motorrad Style - bądź sobą, nawet kiedy nie siedzisz na motocyklu

Motocykle BMW to nie tylko pojazdy, to także styl życia, to pasja którą miłośnicy tej marki chcą dzielić się ze światem i z dumą manifestować przynależność do wielkiej społeczności miłośników BMW. Dzięki kolekcji BMW Motorrad Style mogą to robić także po zejściu z motocykli.

Nie ważne, czy jesteś pochłoniętym pasją, aktywnym motocyklistą czy oddanym fanem i przyjacielem BMW Motorrad. Ekskluzywne, wysokiej klasy produkty ze sportowej kolekcji Logo zwrócą na ciebie uwagę także z dala od twej maszyny. Począwszy od modnych, rekreacyjnych kurtek i bluz, poprzez koszulki, na na stylowych czapkach kończąc – swobodny, lifestylowy krój i unikatowe wzornictwo są czytelnym dowodem twojej dwukołowej pasji.

 

 

 

Z kolei nowa kolekcja Style BMW Motorrad jest wyrazem czystej radości życia. Inspirowana klasycznymi strojami motocyklowymi i utrzymana w klimacie vintage, doskonale spisuje się podczas noszenia na co dzień, cały czas w dyskretny sposób przypominając że nosi ją prawdziwy fan BMW. Zgrabne połączenie wysokogatunkowych materiałów, swobodnych krojów i atrakcyjnej stylistyki retro sprawia, że cały czas, niezależnie od tego, gdzie jesteś prezentujesz się modnie.

 

 

Jak wiadomo fani BMW Motorrad Motorsport nie tylko mówią swym własnym językiem, ale i kładą spory nacisk na to co na siebie zakładają. Dlatego też dedykowana im linia odzieży utrzymana jest w niepowtarzalnym duchu i stylu wyścigowych zmagań. W nowej kolekcji Motorsport możecie liczyć na sportowy charakter, komfort, wysoka jakość wykonania oraz typową niebiesko-biało-czerwona kolorystykę. Stylowa, a zarazem uniwersalne ubrania z kolekcji BMW Motorrad doskonale sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i w trakcie wizyty na wyścigowym torze.

 

 

Prawdziwy fan BMW nosi swą pasję nie tylko w sercu, ale i na sobie, tak by widoczna była dla każdego. Opatrzone stylowymi nadrukami, swobodnie skrojone koszulki z kolekcji Iconic umożliwią mu manifestowanie swej pasji w sposób pełen luzu i nonszalancji.

Niezależnie od tego, do której grupy przyjaciół BMW Motorrad się zaliczasz, z pewnością znajdziesz w palecie produktów BMW Motorrad style coś dla siebie. Pomoże ci w tym aktualny katalog produktów, który pobrać możesz ze strony stronie www.bmw-motorrad.pl

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA