[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

Off-roadowy zabójca od HJC

    AC-MX Killer od amerykańskiego HJC to owieczka w wilczej skórze. Mimo zabójczej nazwy i agresywnej, podziurawionej od kul grafiki, jest bardzo przyjaznym dla każdego fana zabawy w błocie garnkiem. Lekka skorupa występuje w dwóch rozmiarach i wykonana została z kevlaru, włókien szklanych oraz włókien typu spectra. Jej aerodynamiczny kształt oraz trzy dodatkowe rozmiary wkładki ochronnej EPS wewnątrz kasku, dadzą ci komfort na najwyzszym poziomie. Wyjmowane wnętrze z chłonnego materiału, z jonami srebra w antybakteryjnej technologii, rozbudowany układ wentylacji oraz dodatkowy wizjer przeciwsłoneczny jeszcze bardziej umilą latanie w tym ostrym tylko z pozoru hełmie. Cena 799 zł. Więcej: Motoglobe,  tel. 061 653 57 78, www.motoglobe.pl 

Zobacz również:
Wśród wielu testowanych przez redakcję akcesoriów znalazł się składany nóż Cold Steel Voyager. Sprawdziliśmy czy warto dodać go motocyklowego ekwipunku.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA