Opisz swoją podróż i zgarnij nagrodę 500 zł

Podróżujesz motocyklem? Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Przyślij do nas relację ze swojej wyprawy. Najlepszą z nadesłanych opublikujemy w gazecie, a autor otrzyma nagrodę o wartości 500 zł. 

jak trafić do gazety, artykuł w gazecie, relacja z podróży Motor-Presse Polska

Chciałbyś aby twoja relacja z podróży ukazała się w miesięczniku "Motocykl"? To bardzo proste - pojedź w ciekawe miejsce, zrób ładne fotki, opisz wyjazd i na koniec wyślij je do nas. Najciekawsze relacje opublikujemy w dziale "Turystyka", a autora nagrodzimy bonem o wartości 500 zł.

Kilka przydatnych wskazówek:

  • Po pierwsze im bardziej szalona wyprawa tym lepiej. Powinna trwać minimum kilka dni i liczyć kilkaset lub nawet kilka tysięcy kilometrów.

  • Po drugie podczas robienia zdjęć zwróć uwagę na ich jakość. To one w dużej mierze decydują o publikacji. Muszą być duże (czyli w dobrej rozdzielczości), estetyczne i ostre.

  • Po trzecie w relacji opisz najciekawsze przygody. Opowiedz historie, która zaciekawi naszych czytelników. Nie pisz drętwego sprawozdania - po prostu pomiń nudne fakty. W zamian skup się na przygodzie, którą przeżyłeś, ludziach, których poznałeś i miejscach, które odwiedziłeś.

 

Materiały wyślij na maila [email protected] lub facebook'a. Nie masz nic do stracenia!

Kto wie? Być może twoja historia stanie się inspiracją dla innych!

zobacz galerię

Zobacz również:
Suwalszczyzna jest kojarzona z polskim biegunem zimna – zimą temperatura spada do wartości notowanych tylko tam i w Bieszczadach. Ale tereny wokół Suwałk warto poznać także z innej – motocyklowej strony, by odnaleźć trudno gdzie indziej osiągalną rzecz: święty spokój.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA