[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
3.0

Opisz swoją podróż i zgarnij nagrodę 500 zł

Podróżujesz motocyklem? Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Przyślij do nas relację ze swojej wyprawy. Najlepszą z nadesłanych opublikujemy w gazecie, a autor otrzyma nagrodę o wartości 500 zł. 

Chciałbyś aby twoja relacja z podróży ukazała się w miesięczniku "Motocykl"? To bardzo proste - pojedź w ciekawe miejsce, zrób ładne fotki, opisz wyjazd i na koniec wyślij je do nas. Najciekawsze relacje opublikujemy w dziale "Turystyka", a autora nagrodzimy bonem o wartości 500 zł.

Kilka przydatnych wskazówek:

  • Po pierwsze im bardziej szalona wyprawa tym lepiej. Powinna trwać minimum kilka dni i liczyć kilkaset lub nawet kilka tysięcy kilometrów.

  • Po drugie podczas robienia zdjęć zwróć uwagę na ich jakość. To one w dużej mierze decydują o publikacji. Muszą być duże (czyli w dobrej rozdzielczości), estetyczne i ostre.

  • Po trzecie w relacji opisz najciekawsze przygody. Opowiedz historie, która zaciekawi naszych czytelników. Nie pisz drętwego sprawozdania - po prostu pomiń nudne fakty. W zamian skup się na przygodzie, którą przeżyłeś, ludziach, których poznałeś i miejscach, które odwiedziłeś.

 

REKLAMA

Materiały wyślij na maila motocykl@mpp.pl lub facebook'a. Nie masz nic do stracenia!

Kto wie? Być może twoja historia stanie się inspiracją dla innych!

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij