Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Promocja Ixili

 


    Znany już u nas hiszpański producent końcówek tłumików do motocykli, quadów i skuterów - Ixil,  specjalizuje się w produkcji układów wydechowych do tuningu optycznego, poprawiających jednocześnie parametry silnika oraz dające odpowiedni gang.

    Od Lipca, ceny Ixila zostały obniżone o 20%. Teraz końcówki wydechu do skuterów można kupić już od 290 zł, do motocykli od 645 zł, a do quadów od 990 zł. Końcówki motocyklowe są wyposażone standardowo w wyciągane wkładki tłumiące tzw. "Noisekiller", które po błyskawicznym demontażu polegającym na wykręceniu jednej śrubki, przekształcają komin w racingowy, dodatkowo poprawiając parametry silnika. Więcej informacji: www.motoakcesoria.com

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE