[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Proste odpowietrzanie

{% image id= align=left x=500 y=0 %}  {% image id= align=left x=414 y=0 %}


   Jeżeli kiedykolwiek odpowietrzałeś układ hamulcowy lub sprzęgło hydrauliczne, to z pewnością docenisz ofertę niemieckiego Stahlbusa. Odpowietrzanie może wydawać się banalną i mało znaczącą czynnością. W rzeczywistości jednak dokładne odpowietrzenie układu hamulcowego wcale nie jest łatwe. Przewagą odpowietrzników Stahlbus, w porównaniu do tych standardowych jest to, że podczas odpowietrzania układ cały czas pozostaje szczelny. Odpowiadają za to specjalny zwrotny zawór kulkowy oraz uszczelka typu o-ring. Dodatkową zaletą zachowania szczelności układu jest wyeliminowanie wszelkich wycieków płynu, który z łatwością niszczy każdą powłokę lakierniczą. Ceny: od 89 zł. Więcej: Wuka, tel. 058 732 54 49, www.przewodywoplocie.pl

Zobacz również:
Nolan, koncern produkujący kaski X-lite, Nolan i Grex, od lat wyznaje zasadę: „100% made in Italy”. Czy w czasach globalizacji, gdy wszyscy – chcąc na maksa ciąć koszty –przenoszą produkcję na dalekie krańce świata takie podejście ma sens? Sprawdziliśmy to u źródła.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA