[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
3.0

Przyjaciele BMW

O człowieku wiele mówi to jakich ma przyjaciół. Podobnie jest z firmami, czego dobrym przykładem jest BMW Motorrad Polska. Za sprawą profesjonalnych partnerów organizujących wyprawy i szkolenia motocyklowe, firma ta doskonale dopełnia swoją ofertę.

Dzięki firmom z którymi współpracuje BMW Motorrad Polska, miłośnicy maszyn z biało niebieskim logo mają możliwość odbycia fascynujących podróży motocyklowych oraz doskonalenia techniki jazdy na torze, szosie i w terenie.  Poznajcie partnerów BMW Motorrad Polska.

 

ADV Poland

Firmę ADV Poland tworzy zespół ludzi, których pasją są motocyklowe podróże i którzy pasję tę potrafili zamienić w sposób na życie i profesjonalną działalność.
Firma zajmuje się przygotowywaniem i organizacją wypraw motocyklowych po Europie, Afryce, Ameryce i Azji. Oferując przy tym całkowicie kompleksową obsługę; od transportu lub wynajęcia motocykla (BMW), poprzez niezbędne formalności, przygotowanie bazy wypadowej, zapewnienie przewodników, noclegów, wyżywienia, atrakcji i co najważniejsze: ciekawych, zawsze sprawdzonych wcześniej tras, dostosowanych do oczekiwań i umiejętności uczestników wyprawy.

  

 

California Superbike School

California Superbike School to jedna z najbardziej renomowanych szkół motocyklowej techniki jazdy na świecie. Powstała w 1980 w USA, a od 2012 roku prowadzi szkolenia w Polsce. Wychowankami szkoły są między innymi James Toseland, Roger Lee Hayden, Chris Vermuellen, John Kocinski, Scott Russell, Wayne Rainey i wielu innych gwiazd motocyklowych wyścigów.

Szkolenia CSS odbywa się na czterech poziomach zaawansowania pozwalających kierowcom zyskać umiejętności pewniejszego, sprawniejszego, bezpieczniejszego i szybszego prowadzenia motocykla. Uczestnicy szkolą sie motocyklach własnych lub wypożyczonych przez CSS.

Za sprawą doświadczonych trenerów jeźdźcy o ambicjach sportowych mogą szybko dokonać postępów na które musieliby sami pracować wiele czasu ponosząc przy okazji spore nakłady czasu i środków. Trenerzy CSS oferują bowiem nie tylko wiedzę praktyczną, ale są w stanie odpowiedzieć na wszelkie wątpliwości i pytania związane z zagadnieniami technicznymi i mentalnymi związanymi z jazdą motocyklem.

 

 

 

Akademia Enduro

Akademia Enduro to również firma stworzona przez zespół ludzi, profesjonalnych instruktorów połączonych wspólną pasją, potrafiących w przystępny sposób przekazywać wiedzę o sekretach terenowej jazdy motocyklem.

Akademia powstała w 2011 roku. Jako jeden z dziewięciu enduro parków na świecie, posiada status „Official Partner BMW Motorrad”.

Oferta akademii obejmuje grupowe i indywidualne szkolenie w zakresie enduro i trialu.
Szkolenia enduro realizowane są na dwóch poziomach zaawansowania, prowadzone są także szklenia specjalne np. tylko dla kobiet lub poświęcone wyłącznie technice jazdy po piasku.
Szkolenia trialowe realizowane są na jednym poziomie zaawansowania.
Co istotne, wszystkie szkolenia realizowane są na maszynach uczestników, możliwe jest jednak udostępnienie motocykli przez Akademie Enduro.

Oprócz doskonalenia techniki jazdy Akademia szkoli także w zakresie podstawowych napraw i obsługi motocykli BMW w trudnych warunkach oraz organizuje wyprawy motocyklowe po Polsce. Europie i Afryce.

 zobacz galerię

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij