[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
2.0

Przyślij do nas relację z wakacji i zgarnij bon na kilkaset złotych!

Wybierasz się motocyklem na wakacje? Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Przyślij do nas relację wyprawy. Najlepszą z nadesłanych opublikujemy w gazecie, a autor otrzyma bon o wartości kilkuset złotych.

Chciałbyś aby Twoja relacja z wakacji ukazała się w naszym miesięczniku? Nic prostszego. Wsiądź na motocykl i pojedź w ciekawe miejsce. Podczas wyjazdu zrób zdjęcia i opisz trasę, a na koniec wyślij do nas maila. Najlepsze relacje opublikujemy w miesięczniku Motocykl, a autora nagrodzimy bonem o wartości 200 zł lub 500 zł.

Zanim jednak wyruszysz w podróż, mamy dla Ciebie kilka rad: 

  • Po pierwsze im bardziej nietypowe miejsca odwiedzisz tym większa szansa, że wygrasz.
  • Po drugie podczas wyjazdu zrób dobre jakościowo i nietypowe zdjęcia. To one w głównej mierze decydują o tym czy zostaną opublikowane. Muszą być dobrej rozdzielczości (duże, najlepiej zrobione aparatem), ostre i charakterystyczne.
  • Po trzecie opisz swój wyjazd w ciekawy sposób, który zainteresuje naszych czytelników. Nie pisz sprawozdania, skup się na przygodzie, którą przeżyłeś i miejscach, które odwiedziłeś.

Autor najlepszej jedno- lub dwudniowej wycieczki (200-400 km) otrzyma bon o wartości 200 zł, a jego relacja trafi do działu "turystyka na weekend”.

REKLAMA

Najciekawsze kilkudniowe wyprawy (kilkaset lub kilka tysięcy km) opiszemy w dziale "turystyka", a autor relacji otrzyma bon o wartości 500 zł.

Spróbuj, nic nie tracisz, a wiele możesz zyskać. Pisz śmiało! E-mail: motocykl@mpp.pl

Zobacz również:
Piękne krajobrazy, zabytki, góry i lazurowe morze - jednym słowem warto jechać do Prowansji. Przekonuje nas o tym Leszek Jaworski - nasz czytelnik.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA