[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
4.3

Przyślij do nas relację z wakacji i zgarnij bon na kilkaset złotych!

Wybierasz się motocyklem w podróż? Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Przyślij do nas relację z wyprawy. Najlepszą z nadesłanych opublikujemy w gazecie, a autor otrzyma bon o wartości kilkuset złotych.

Chciałbyś aby Twoja relacja z podróży ukazała się w naszym miesięczniku? Nic prostszego. Wsiądź na motocykl i pojedź w ciekawe miejsce. Podczas wyjazdu zrób zdjęcia i opisz trasę, a na koniec wyślij do nas maila. Najlepsze relacje opublikujemy w miesięczniku Motocykl, a autora nagrodzimy bonem o wartości 500 zł.

Zanim jednak wyruszysz w podróż, mamy dla Ciebie kilka rad: 

  • Po pierwsze im bardziej nietypowe miejsca odwiedzisz tym większa szansa, że wygrasz.
  • Po drugie podczas wyjazdu zrób dobre jakościowo i nietypowe zdjęcia. To one w głównej mierze decydują o tym czy zostaną opublikowane. Muszą być dobrej rozdzielczości (duże, najlepiej zrobione aparatem), ostre i charakterystyczne.
  • Po trzecie opisz swój wyjazd w ciekawy sposób, który zainteresuje naszych czytelników. Nie pisz sprawozdania, skup się na przygodzie, którą przeżyłeś i miejscach, które odwiedziłeś.

Najciekawsze kilkudniowe wyprawy (kilkaset lub kilka tysięcy km) opiszemy w dziale "turystyka", a autor relacji otrzyma bon o wartości 500 zł.

REKLAMA

Spróbuj, nic nie tracisz, a wiele możesz zyskać. Pisz śmiało! E-mail: motocykl@mpp.pl

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij