[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.0

Przyślij do nas relację z wakacji i zgarnij bon na kilkaset złotych!

Wybierasz się motocyklem na wakacje? Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Przyślij do nas relację wyprawy. Najlepszą z nadesłanych opublikujemy w gazecie, a autor otrzyma bon o wartości kilkuset złotych.

Chciałbyś aby Twoja relacja z wakacji ukazała się w naszym miesięczniku? Nic prostszego. Wsiądź na motocykl i pojedź w ciekawe miejsce. Podczas wyjazdu zrób zdjęcia i opisz trasę, a na koniec wyślij do nas maila. Najlepsze relacje opublikujemy w miesięczniku Motocykl, a autora nagrodzimy bonem o wartości 200 zł lub 500 zł.

Zanim jednak wyruszysz w podróż, mamy dla Ciebie kilka rad: 

  • Po pierwsze im bardziej nietypowe miejsca odwiedzisz tym większa szansa, że wygrasz.
  • Po drugie podczas wyjazdu zrób dobre jakościowo i nietypowe zdjęcia. To one w głównej mierze decydują o tym czy zostaną opublikowane. Muszą być dobrej rozdzielczości (duże, najlepiej zrobione aparatem), ostre i charakterystyczne.
  • Po trzecie opisz swój wyjazd w ciekawy sposób, który zainteresuje naszych czytelników. Nie pisz sprawozdania, skup się na przygodzie, którą przeżyłeś i miejscach, które odwiedziłeś.

Autor najlepszej jedno- lub dwudniowej wycieczki (200-400 km) otrzyma bon o wartości 200 zł, a jego relacja trafi do działu "turystyka na weekend”.

REKLAMA

Najciekawsze kilkudniowe wyprawy (kilkaset lub kilka tysięcy km) opiszemy w dziale "turystyka", a autor relacji otrzyma bon o wartości 500 zł.

Spróbuj, nic nie tracisz, a wiele możesz zyskać. Pisz śmiało! E-mail: motocykl@mpp.pl

Zobacz również:
Sezon motocyklowy w pełni a weekendowe wypady nie dawały już nam takiej satysfakcji. Przyszedł czas na sprawdzenie sprzętów. Decyzja zapadła, kierunek został obrany – Złota Praga welcome to.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA