[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Radialki do Crossa

    Maxxis stworzył pierwszą na świecie radialną oponę motocrossową jest nią Maxx Cross SI M7311 oraz M7312 (przednia i tylna). Radialna konstrukcja zapewnia większy kontakt z nawierzchnią, co umożliwia szybsze i bardziej kontrolowane przyspieszanie, hamowanie i skręcanie. Przy okazji taka konstrukcja ma zapewniać większy komfort jazdy. Nowe crossowe gumy przeznaczone są na nawierzchnię miękką oraz średnio twardy teren, czyli taki, jak większość torów motocrossowych w Polsce.Ceny: przód -279, tył - 389 zł. Dla zawodników importer przewidział specjalne ceny pierwszej partii. Więcej informacji: Lucky Star Polska, tel. 042 66 44 912, www.quady.eu



Zobacz również:
Będzie wiało, lało czy grzmiało? Ile kilometrów można przejechać, mając w kieszeni tylko 5 zł? Gdzie są najbardziej kręte winkle? Jak to jest obudzić się na dachu wieżowca? Oto 8 aplikacji, dzięki którym poznasz odpowiedzi na te i wiele innych pytań.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA