Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Spotkanie Dealerów Shoei 2012 - Zamek Ryn

Do zamku Ryn na Mazurach przyciągnęło nas spotkanie dealerów Shoei i prezentacja nowego Neoteca.

W ubiegły weekend - 17 i 18 marca na zamku Ryn górującym nad miasteczkiem odbywało się spotkanie dealerów Shoei połączone ze szkoleniem serwisowym i konferencją na temat nowego szczękowca - Neoteca.

Oprócz przedstawicieli prasy branżowej i motocyklowych portali internetowych na imponującym zamku Ryn pojawiło się kilkudziesięciu dealerów Shoei z całej Polski. Cała ekipa została podzielona na dwie grupy, które wzięły udział na zmianę w prezentacji gamy Shoei, w tym nowego Neoteca, oraz szkoleniu z zakresu serwisowania kasków z oferty Shoei.


Konferencja i szkolenie przebiegały w przyjemnej atmosferze, a prowadzący prezentację Marcin Wójcik trafił pod ostrzał nie zawsze poważnych, ale trudnych pytań. Po kilku godzinach poświęconych na poznanie oferty Shoei (Neotec, Multitec, XR-1100, X-Spirit II, Qwest, VFX-W) edukację i oświecenie naszych ciemnych umysłów przyszedł czas na nieco relaksu i wymianę spostrzeżeń i poglądów podczas wspólnej kolacji i wieczornej zabawy. W turniejach strzelania z łuku i kręglach brylowali Moichi Tsuzuki i Jens Hoffman z Shoei, którzy wcześniej dawali nam wskazówki co do serwisu kasków. Drugi dzień to czas rozmów indywidualnych i zwiedzania imponującego zamku Ryn przekształconego na hotel przez lokalnego biznesmena-wizjonera. Podczas całej wizyty w Rynie dało się zauważyć, że ludzie z Shoei wiążą spore nadzieje z pojawieniem się Neoteca i liczą że ten kask będzie hitem. My za to dowiedzieliśmy się sporo o tym jak poprawnie serwisować kaski Shoei i porozmawiać na temat kasków ze specjalistami. W galerii poniżej znajdziecie zdjęcia ze spotkania.

zobacz galerię

Zobacz również:
Paweł Szkopek uniknął poważniejszej kontuzji w groźnie wyglądającym wypadku podczas niedzielnego wyścigu motocyklowych mistrzostw świata World Superbike na amerykańskim torze Laguna Seca. Już w najbliższy weekend Polak zmierzy się w Czechach w kolejnych zmaganiach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ