[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Szkolenie Motocykl Action Team – 22 lipca [GALERIA I FILM]

Żar lejący się z nieba, ćwiczenia, pot i wysiłek. Uczestnicy szkolenia nie mieli lekko, a mimo to do domu wrócili z uśmiechami od ucha do ucha. Jak to możliwe?

W niedzielę, 22 lipca, odbyło się piąte w tym roku szkolenie techniki jazdy zorganizowane przez Motocykl Action Team. Wzięło w nim udział dwudziestu jeden motocyklistów, którzy doskonalili swoje umiejętności pod okiem trzech instruktorów.

Rozpoczęliśmy od podziału na grupy, by chwilę później, dzięki przedstawicielowi Modeki, dowiedzieć się dlaczego ciuchy motocyklowe są tak ważne i jak je dobierać. Tuż po prezentacji odbyła się część teoretyczna, czyli godzinny wykład instruktora na temat prawidłowej pozycji na motocyklu, operowania gazem, wybierania optymalnego toru jazdy i nie tylko. To ważna część szkolenia przygotowująca do jazdy po torze. Zanim jednak uczestnicy rozpoczęli praktykę, zapoznali się z ofertą marki Bajaj, a dokładnie z ich flagowym modelem Dominar 400. Największym zaskoczeniem dla wszystkich była cena nowej maszyny - 14 999 zł.

REKLAMA


 

Praktyka czyni mistrza,

10 szkoleń za nami, a to dopiero początek!

dlatego na naszym szkoleniu trwa najdłużej, bo aż 5 godzin. Używanie przeciwskrętu, właściwe pokonywanie zakrętów, panowanie nad motocyklem w sytuacjach awaryjnych (hamowanie, omijanie przeszkody), jazda poniżej progu równowagi - to tylko niektóre z wykonywanych ćwiczeń.

Na koniec każdego szkolenia na uczestników czeka trochę zabawy i szaleństwa, czyli jazda pełną nitką toru. Coraz szybciej pokonywane zakręty, przytarte podnóżki i uśmiechy na waszych twarzach to dowód, że nasze szkolenia przynoszą efekty.

Szkolenie to świetna okazja do polatania nowiutkim Bajajem Dominar 400. Indyjskie testówki to maszyny, które gwarantują super zabawę na torze Łódź.

A co z pogodą? Słońce nas lubi… aż za bardzo. 22 lipca było naprawdę gorąco, bo temperatura sięgała 28 stopni w cieniu. Na szczęście klimatyzowany budynek Toru Łódź pozwolił na odpoczynek w przerwach pomiędzy sesjami. Nie było mowy o odwodnieniu, bo pragnienie ugasiły herbatki Soti, o energię zadbały napoje Monster Energy, a o kondycję łańcuchów Silkolene.

Szkolenie zakończyliśmy wręczeniem certyfikatów z upominkami, zbiciem piątki i zdjęciem grupowym, które ukaże się w najbliższym wydaniu miesięcznika Motocykl.

Z częścią z Was widzimy się już niebawem na drugim stopniu Motocykl Action Team. Reszcie życzymy szerokości!

Zapisy na drugi poziomhttps://www.motocykl-online.pl/action-team-level2

zobacz galerię

Zobacz również:
Zima, chociaż łagodna, dłużyła mi się niemiłosiernie. Toteż gdy ładna pani w TV obiecała, że weekend będzie pogodny, bez deszczu i do tego ciepły, postanowiłem, że zwiedzę okolice góry Świętej Anny i do Tychów wrócę, zahaczając o Czechy.  
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA