Test spodni Scott Cargo TP

Spodnie motocyklowe Scott Cargo TP w pełni zasłużyły na swoją najwyższą ocenę. Są wygodne, praktyczne i solidnie uszyte. Wady? Nie stwierdzono. 

Producent obiecuje: Turystyczne spodnie tekstylne z Cordury 600D z wypinaną membraną Tri-Phase. Cztery kieszenie (dwie na zamek i dwie cargo zapinane na rzep na udach) regulacja szerokości w pasie i nogawkach, ochraniacze kolan Sas-Tec, kieszenie na opcjonalne ochraniacze bioder, elastyczne wstawki na lędźwiach i profilowane nogawki. Rozmiary: S-XXXL.

 

 

Sprawdziliśmy: Spodnie Cargo TP od Scotta trafiły do mnie rok temu jako zapasowe, ale szybko stały się pierwszymi. Luźny i wygodny krój, który zupełnie nie krępuje ruchów, odpowiednio długie nogawki z regulacją na końcach i regulacja szerokości w pasie, która przydała się nieraz po solidnym posiłku, zaskarbiły sobie moją wdzięczność. Na początku cienka podpinka z membraną Tri-Phase wzbudzała moje podejrzenia. Szybko okazało się, że jest lepsza niż niejedna tradycyjna kombinacja podpinka-membrana, a gdy robi się ciepło nie przykleja się do ciała jak cerata. Na dokładkę są wygodne i przydatne kieszenie cargo i głębokie kieszenie na zamek. Przez rok dość intensywnego ujeżdżania kompletnie nic się nie spruło ani nie popsuło. Gdybym miał być złośliwy i chciał się do czegoś przyczepić, to jedyną rzeczą, która czasem mnie wkurza, jest zapięcie w pasie, które puszcza podczas jazdy w pozycji na scyzoryk. Świetna robota!

plus Kieszenie cargo na udach bardzo się przydają, a rzepy (mimo intensywnego używania) nadal działają bez zarzutu.    

plus Membrana Tri-Phase robi robotę! Jest lekka i skuteczna.    

plus Szeroki zakres regulacji szerokości w pasie i na nogawkach    

Cena: 583 zł
 

 

REKLAMA