Test zestawu kluczy Neo Tools 08-635

Raz na jakiś czas znajdzie się jakaś śruba którą trzeba odkręcić. Wtedy idealnie sprawdzi się zestaw kluczy Neo Tools 08-635. Pełno w nim nasadek i kluczy łatwych do przechowywania dzięki praktycznej walizce. 

Producent obiecuje: Wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej nasadki uniwersalne 1/4” i 1/2” do śrub kwadratowych, szesciokątnych metrycznych i calowych, dwunastokątnych, typu Spline i Torx. Całość zamknięta w wygodnej walizce. W zestawie: 6 kluczy płaskooczkowych (grzechotka, przegub uniwersalny, przedłużka 50 mm, adapter do końcówek wkrętakowych, pokrętło z zabierakiem 110 mm i uchwyt wkrętakowy do końcówek), 22 końcówki wkrętakowe: krzyżowe, płaskie, Torx, sześciokątne, 12 nasadek sferycznych, 1 grzechotka, 1 przegub uniwersalny, 2 przedłużki 125 mm, 250 mm, 1 redukcja 1/2”M x 3/8”F, 1 pokrętło z zabierakiem 250 mm, 2 nasadki do świec zapłonowych, 18 nasadek sferycznych.   

 

Sprawdziliśmy: Ten zestaw przyda się każdemu. Dzięki niemu bez problemu odkręcisz każdą śrubę, na jaka natkniesz się w motocyklu. Polerowana powierzchnia narzędzi pozwala utrzymać je w czystości, a plastikowa walizka ułatwia ich przechowywanie. Na początku trudno było przyzwyczaić się do nietypowego kształtu nasadek. Później okazało się, ze wcale nie niszczą one odkręcanych śrub czy nakrętek. Większa z grzechotek jest naprawdę pancerna, tzn. poradzi sobie nawet z mocno zapieczonymi śrubami. Drobne minusy za opakowanie, które wygląda na niestarannie wykonane, i brudzącą się gąbkę.   

 

Cena: 425 zł
 

 

Zobacz również:
REKLAMA